15 кумедних порад про те, як зробити життя трохи простішим

Іноді так трапляється, що абсолютно несподівані і, здавалося б, нелогічні рішення перетворюються в дієвий лайфхак. Щоб розповісти світу про те, яка одна річ спростила життя і зробила його кращим, користувачі reddit створили обговорення. Ось 15 порад від різних людей, серед яких можна знайти щось і для себе.

Одного разу я помилково надів сорочку на розмір менше. На роботі отримав масу компліментів, як сильно я схуд.

Терпіти не можу прибирання. У якийсь момент я придумав трюк, як звести його до мінімуму. Кожен день, приходячи додому, я ставлю таймер і прибираю рівно 10 хвилин. Якими б не були плани на вечір, цей ритуал незмінний.

У мене зламалася машина, і з тих пір я нікуди не їжджу. У підсумку я втратив 13 кг, не відвідуючи фастфуди, і, поки не заощаджу на ремонт, гамбургер з колою мені не світять.

Ми з дівчиною стали більше гуляти. Замість того щоб прилипнути до дивана або комп’ютера, ми йшли в нові місця, вигулюючи собаку, хапали каву і, вийшовши з Starbucks, бродили по місту. Йшли в інший магазин за продуктами, просто щоб побачити щось нове. Це змінило моє життя: я став спокійнішим, рідше прокидаюся серед ночі.

Не люблю це визнавати, але мені допоміг графік сну і список справ на день. Раніше я спала коли хотіла і завжди була розбита. Коли організм знає, що у нього є чіткий проміжок часу для сну, він готується до нього заздалегідь. Більше не потрібно ставити десяток будильників.

Викинув всі свої шкарпетки. Купив нові, однакові, але різного кольору: 20 пар білих і 30 — чорних. Тепер я не витрачаю 10 хвилин кожен раз, щоб знайти пару після прання. Все, що мені потрібно, — це захопити 2 шкарпетки одного кольору. Усе. Життя виразно стала простішим.

Став використовувати «правило трьох завдань». Кожен день — обов’язково одна справа для здоров’я, одна для фінансового становища і ще одна для емоційної сфери. Все змінилося миттєво.

Вода. Ні, не 8 рекомендованих склянок в день, просто стежу за тим, щоб пити воду вранці, вдень і ввечері.

Взяла за правило чекати 45 хвилин, перш ніж відповісти тому, хто мене засмутив. Друг розлютив? Чекаємо 45 хвилин. Співробітник протупив? Чекаємо 45 хвилин, потім коментуємо ситуацію.

Мені допомогла краватка. Коли я перестав носити на роботу джинси з футболками і надів костюм з краваткою, до моїх пропозицій стали прислухатися. А потім я отримав підвищення.

Ніколи ні з ким не сперечаюся. Даю висловитися і або думаю про своє, або міняю тему розмови. Але не сперечаюся. Життя стало набагато спокійнішим.

Пляшка газованої води в холодильнику. Працюю допізна і раніше, приходячи додому, пив пиво одне за іншим, сидячи перед телевізором. Пляшка газованої води допомагає обдурити стару звичку: я п’ю воду і вранці прокидаюся НЕ зневодненим, а свіжим і відпочилим.

Купив гелеві устілки для взуття. Це дуже зручно!

Ставлю будильник на 15 хвилин пізніше, ніж потрібно. Коли прокидаюся, у мене вже немає часу, щоб лежати, адже я думаю, що спізнююся. Насправді годинник поспішає на 15 хвилин. Але до цього моменту я вже на ногах.

Моє життя зробили кращим коти. Багато котів.

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: