15 милих ідей для створення різдвяного вінка власними руками

До новорічних свят залишилося не так вже і багато часу, тому саме зараз потрібно приступати до декорування власної домівки. Взимку все має бути особливим, а спеціальні декорації вдало підіймають настрій та створюють астросферу свята. 

Одним із найпопулярніших атрибутів Різдва на Заході є окраса з вінка. Дуже часто можна побачити навіть у різноманітних фільмах, що у людей на вхідних дверцятах висить різдвяний вінок. Сьогодні ми вам хочемо продемонструвати цікаві ідеї для створення такого декору.

Як зробити різдвяний вінок

Заздалегідь підготуйте гілочку ялини або сосни. Також можете використовувати штучку зелень. Ще у вас має бути мотузка та різноманітні святкові атрибути. Вінок можете змайструвати з самих гілок або обплести ними коло з картону або пінопласту.

Потрібно композицію придумувати заздалегідь, щоб підготувати всі необхідні деталі. Для окраси можете використовувати шишки, жолуді, дзвіночки, бавовну. Гілки потрібно перев’язати мотузкою, а от декораційні елементи кріпити до вінка за допомогою клею.

Мені найбільше подобаються композиції, виконання в монохромі. Наприклад, з шишок, волоських горіхів та жолудів. А зверху ще присипати все золотою фарбою. 

Також зверніть увагу на штучний декор – саме він повинен нагадувати про святкову атмосферу. Обирайте дзвіночки, намиста, вироби з фетру та фанери.

Вінок з сухих квітів

Такий віночок буде стояти довго, а зробити його унікальним можна за допомогою різноманітних фарб.

Ароматний різдвяний вінок

Різдвяний вінок може бути ще й дуже корисним. Якщо прикрасити його цитрусовими, то помешкання наповниться приємним свіжим ароматом. Обирайте сушені фрукти та ягоди.

Кумедний вінок

Різдвяні вінки можуть бути ще й особливими. Особливо сподобаються такі композиції вашим малюкам.тканиною. Раз-два і готово!

Ви прикрашаєте домівку різдвяним вінком?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector