15 надійних схованок для грошей, що вбережуть вас від пограбування

Хоч мільйонерами ми себе назвати не можемо, але заощадження на славнозвісний “чорний день” є в кожного. І несемо ми їх не в банк, побоюючись обману, а тримаємо вдома під подушкою.

Одначе, навіть під вашим пильним наглядом багатство може зникнути. Наприклад, до вашого дому проберуться грабіжники і що т оді? Врятують тільки надійні схованки, про які ми сьогодні якраз будемо говорити.

Отож, чи можна сховати гроші дуже надійно, не виходячи за поріг власного дому?

Де НЕ варто ховати гроші

 1. Шафи

Найчастіше для схованок люди обирають шафи, гардероби, комоди і матраци. І саме вони найчастіше стають жертвами пограбувань. Можете не сумніватися, що грабіжники не сильно соромитимуться копирсатися у вашій білизні. Вони зроблять все, щоб не вийти з пустими руками. І знадобиться їм для цього всього 10-15 хвилин.

 1. Книги 

Що ж тут все залежить від кількості книг у вашій квартирі. Але навіть їх грабіжники прогортають, щоб натрапити на заповітні купюри. Особливо легко буде грабіжникам із досвідом. У них на весь стелаж з книгами піде всього декілька хвилин.

 1. Вентиляція та зливний бачок

У вентиляцію та зливний бачок непрохані гості залізуть одразу ж.  Це типові схованки, якими досвідчених грабіжників ви навіть не здивуєте. \їх краще оминати десятою дорогою, якщо бажаєте зберегти бодай кілька купюр. 

Надійні схованки для грошей

 1. Тенісні м’ячики

Якщо говоримо про невелику суму грошей, то цей варіант – просто ідеальна ідея. До подібного злодії навряд чи додумаються у поспіху. Достатньо тільки пророби отвір у м’ячику і помістити туди згорток. Тепер ставимо м’ячик на місце. Себто у контейнер з іншими тенісними м’ячами.

 1. У шпаківні

Непоганим варіантом буде шпаківня з подвійним дном. Тут можна буде сховати не тільки купюри, а й ключі від дверей. Це хороший варіант для приватного будинку чи дачі. Ще й зайвої уваги не привертатиме. А ось злодіям доведеться дуже довго мізкувати, щоб здогадатися про вашу хитрість.

 1. Журнальний столик

Мовимо про столик з непомітним ящиком для зберігання різноманітних речей. Скринька не має жодних ручок, а відкрити її можна тільки натисканням на бічну дошку каркаса. Так, є шанс, що грабіжники і до цього додумаються, але це забере в них чимало часу. 

 1. Розетка

До цієї схованки не додумаються навіть найкмітливіші грабіжники. Але й вам з нею варто бути обережнішими. Для початку відключіть електрику і зніміть пластикову накладку з розетки. Під нею ви побачите дірку в стіні з розмаїттям проводів. Серед них можна заховати гроші. Головне, щоб предмети, які ви ховаєте в цьому, місці не проводили струм. А найкраще використовувати тільки ті розетки, які не працюють. Їх можна легко замаскувати під робочі і тоді точно ніхто й ніколи не знайде ваші заощадження.

 1. У стільці

Цією схованкою користуються вже давно. Однак, вона й надалі залишається актуальною та не менш надійною. Тож і вам радимо над цим задуматися.

 1. У важелі перемикання передач

Якщо у вас є авто і ви переймаєтеся, що гроші чи гаманець у вас витягнуть просто звідти, то можете спокійно ховати всі заощадження в коробці передач.

 1. У настінному годиннику

Це чудова ідея, що, як мінімум, точно займе у злодіїв чимало часу для пошуків. Тому можете використовувати цей елемент декору, як сейф. А якщо ви ще й повісите годинник дуже високо, то точно не прогадаєте. 

 1. У глобусі

Ще одне місце, про яке мало хто здогадається. У глобусі ви також зможете сховати цінні речі. Користуватися цим лайфхаком можна навіть під час подорожей. У поїздці точно ніхто не викрадатиме глобус. А ось гаманець – з легкістю. 

 1. У пральній машині

Мовимо саме про гумку пральної машини. Там ви можете зберігати гроші під час власного від’їзду. Для цього впакуй цінності в невеликі пакетики з застібками і сховай під гумку, попередньо протерши її від вологи. Головне не забудьте про них, коли вмикатимете її для прання.

У клавіатурі чи в дисководі

Отож, як бачите, вибрати є з чого. Головне, не нехтуйте цим, адже ризикуєте втратити все, над чим так довго старалися. 

Бережіть себе і будьте здоровими!

А ви зберігаєте гроші вдома чи несете в банк?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector