15 осіб, яких весь світ знає по імені, але рідко хто бачив на фото

Не всі імениті модельєри і дизайнери люди публічні. Ми всі могли чути їхні імена, може бути, деякі речі з їх знаменитим лейблом ми навіть носимо. Але як, наприклад, виглядають Кельвін Кляйн або Томмі Хілфігер, напевно, не всі можуть навіть уявити.

Ми відшукали фотографії людей, які ховаються за іменами на ярличках речей з дорогих бутиків. Зізнаємося, що часом нам було дуже важко відрізнити знаменитих модельєрів від звичайних перехожих.

1. Марк Джейкобс, 55 років

У 23 роки за підтримки спонсорів Джейкобс розробив свою першу колекцію під власним лейблом Marc Jacobs. А в 24 роки був визнаний наймолодшим дизайнером, який нагороджений престижною премією ради модельєрів Америки.

2. Крістіан Лубутен, 56 років

В юності Крістіан в якості позаштатного дизайнера розробляв жіноче взуття для Chanel, Yves Saint Laurent і Maud Frizon. У 27 років вирішив створити свою власну компанію і відкрив магазин. Незабаром він почав взувати королівських осіб і голлівудських зірок, а його знаменита червона підошва стала одним із найбільш упізнаваних модних трендів.

3. Майкл Корс, 59 років

Будучи підлітком, Корс почав розробляти одяг і продавати його в підвалі батьківського будинку. У 17 років він вступив до Технологічного інституту моди в Нью-Йорку, проте кинув навчання всього через дев’ять місяців і влаштувався на роботу в бутик модного одягу. А вже через чотири роки в цьому магазині він запустив лейбл жіночого одягу під своїм ім’ям.

4. Томмі Хілфігер, 67 років

У 20 років Хілфігер відкрив свій магазин одягу, однак через 5 років збанкрутував. Після цього він переїхав в Нью-Йорк, де працював на кілька лейблів, а до 28 років створив власну компанію по дизайну одягу «Томмі Хілл» (Tommy Hill). А ще через 6 років за підтримки спонсорів заснував корпорацію Tommy Hilfiger, яка незабаром перетворилася в один з найвідоміших світових брендів одягу.

5. Крістіан Лакруа, 67 років

Крістіан планував стати музейним куратором і в 22 роки переїхав до Парижа, де почав вчитися в Сорбонні на факультеті історії мистецтв і в Школі Лувру. Але незабаром дизайн одягу зацікавив його набагато більше, і вже до 24 років він заснував власний будинок високої моди.

6. Міучча Прада, 69 років

Молодша внучка Маріо Прада взяла на себе керівництво сімейним бізнесом з виробництва предметів розкоші, коли їй було 29 років. Хоча в юності вона мріяла стати мімом в театрі «Пікколо» і навіть кілька років в ньому виступала. У 40 років вона розробила і представила свою першу колекцію жіночого одягу, а ще через п’ять років запустила виробництво чоловічого. У 2014 році Міучча Прада була включена в список найвпливовіших жінок в світі за версією Forbes.

7. Джиммі Чу, 70 років

Чу зробив свою першу пару взуття, коли йому було 11 років. Він переїхав з Малайзії до Великобританії, щоб вчитися в Технічному коледжі в Лондоні. Після закінчення навчання Чу пішов працювати в дизайнерську фірму і незабаром відкрив свій магазин взуття. Його майстерність і дизайн були незабаром помічені на Тижні моди в Лондоні, після якого він здобув світову популярність.

8. Едзі Ямамото, 75 років

Ямамото відмовився від перспективної юридичної кар’єри, щоб допомогти матері в її швейному бізнесі, де і освоїв навички кравця. Після цього він вирішив вивчати дизайн в коледжі моди. Зі своєю колекцією одягу Ямамото дебютував в Парижі в 1981 році і практично відразу здобув світову славу.

9. Кельвін Кляйн, 76 років

В юності Кельвін працював в різних модних будинках Нью-Йорка, час від часу підробляв вуличним художником. У 26 років разом з другом дитинства Баррі Шварцем заснував в Нью-Йорку фірму Calvin Klein, що спеціалізується на чоловічий лінійці, а потім перейшов і на дизайн одягу для жінок.

10. Маноло Бланік, 76 років

Кар’єра Маноло почалася в 28 років в Лондоні, де він почав вести колонку про взуття в журналі Vogue. А через рік вирішив відкрити бутик взуття під власним лейблом. У 32 роки Бланік став другим чоловіком в історії, які коли-небудь з’явилися на обкладинці журналу Vogue. Його туфлі були названі п’ятої зіркою серіалу «Секс у великому місті» (після чотирьох головних героїнь).

11. Роберто Каваллі, 78 років

В юності Роберто вивчав техніку ткацтва на ручному верстаті, яка незабаром його і потягнула. Він вирішив покинути навчання і відкрив власний бізнес по друку на трикотажі, який повільно пішов в гору. У 32 роки Каваллі успішно представив свою першу колекцію в салоні прет-а-порте в Парижі, а незабаром відкрив модний бутик в Сен-Тропе і запустив свій лейбл одягу.

12. Кендзо Такада, 80 років

Після закінчення Токійської школи моди 25-річний Кендзо вирішив переїхати в Париж. Через шість років він представив свою першу виставку в галереї «Вів’єн», а одна з його моделей з’явилася на обкладинці журналу Elle. Його перша чоловіча колекція була випущена, коли Такада виповнилося 44 роки. А ще через п’ять років відбулася презентація жіночої парфумерної лінії під власним брендом Kenzo.

13. Лучано Бенеттон, 83 роки

У батька Бенеттона був невеликий бізнес, але після смерті тата 14-річному Лучано довелося кинути школу і піти працювати в магазин одягу. Незабаром він накопичив грошей, щоб купити в’язальну машину, і створив першу колекцію різнокольорових светрів, яка користувалася комерційним успіхом. У 30 років Лучано разом зі своєю сестрою Джуліаною і двома братами Карло і Джильберто заснував Benetton Group.

14. Пако Рабан, 85 років

Пако почав свою кар’єру в моді, створюючи прикраси для Givenchy, Dior і Balenciaga. У 32 роки Рабан представив в Парижі свою першу колекцію одягу з паперу, пластику та металу, що привернуло увагу світової преси. А до 34 років він заснував свій будинок моди.

15. П’єр Карден, 96 років

З 14 років П’єр працював підмайстром сукнороба, вивчаючи основи дизайну одягу. Незабаром він покинув рідну домівку, щоб працювати на кравця в містечку Віші, де почав шити костюми для жінок. У 24 роки Карден став главою ательє Christian Dior, а вже через три роки заснував власний модний будинок, який незабаром знайшов світову славу.

Якби у вас була можливість стати модним дизайнером, ви використовували б своє ім’я як бренд або придумали б щось оригінальне?

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: