15 підказок людині від Бога. До них варто прислухатися, щоб жити довго і щасливо!

Щасливе життя – мрія кожної людини, але для того, аби вона здійснилася, ми повинні дотримуватися певних правил. Не дарма Бог дає людям підказки та направляє нас у правильний бік.

Ось що вам варто завжди пам’ятати:

Правило №1

Ми були створені для щастя та радості. Не варто скаржитися та страждати через дрібниці. Ви повинні усвідомити, що є люди, яким живеться набагато гірше, але навіть у важких умовах вони знаходять сили на банальну усмішку. 

Правило №2

В кожній людині є частинка божественного. Кожен із нас прийшов на цю планету з певною місією. У всіх нас є певні таланти та схильності до тих, чи інших справ. За своє життя людина має хоча б трішки покращити цей світ та зробити його яскравішим. 

Правило №3

У вашому житті та житті ваших рідних завжди повинна бути любов. Вона притягує до себе фортуну, щастя та навіть фінансові успіхи. Якщо ж у вашому житті є лише негатив та скарги не дивуйтеся, що не можете досягти своєї мети.

Правило №4

Думки та бажання матеріалізуються. Це правило діє завжди та у всіх випадках. Саме від вас залежить ваше щастя. Якщо ви будете думати лише про позитивний результат й повірите у це – так і трапиться. Не варто винити у своїх невдачах долю.

Правило №5

Завжди думайте про позитив та добро й тоді ваше майбутнє стане світлим та ясним. Якщо ж вашу душу наповнює заздрість, агресія та злість – ніяких позитивних змін чекати не варто. 

Правило №6

Часом життя посилає складні уроки, але в будь-якому випадку ви повинні зберігати спокій. Вірте у те, що ця ситуація трапилася не просто так й Бог обов’язково допоможе вам знайти вихід. 

Правило №7

Завжди прислухайтеся до Бога. Якщо вас турбує якесь питання, поставте його Богу й постарайтеся почути його голос у своїй підсвідомості. 

Пошепки

Правило №8

Бог живе у кожному з нас, а значить він усіх нас врятує. Проявіть свій божественний бік та направте його на своє оточення. 

Правило №9

Ми звичайні люди, яким властиво робити помилки, але Бог любить нас такими, якими ми є. Не варто скаржитися на своє життя, адже Бог знає коли й що має відбутися у вашому житті.

Правило №10

Ви знаєте про “закон подібності”? Як ви ставитеся до оточення, так і воно буде ставитися до вас. Як ви любите себе, так й інші будуть любити вас. Якщо ви не поважаєте себе, не варто чекати поваги від інших людей.

Правило №11

Всі наші неприємності виникають саме через нас, а не через інших. Негативна інформація впливає на хід наших думок й ми формуємо не найкращі події у житті. А проявлятися вони можуть навіть через інших людей.

Правило №12

Насправді, всередині нас вже є все необхідне: кохання, шана, гроші та щастя. Наше завдання на цій землі полягає у тому, аби вивільнити усе це у світ за допомогою неухильного дотримання Божих заповідей.

Правило №13

Не варто ділити всіх людей на “хороших” та “поганий”. Насправді такого немає. Ми всі надзвичайно різні й для когось ваша найкраща подруга може бути найлютішим ворогом. «Не судіть, і не судимі будете».

Правило №14

Людина повинна пізнати себе. Зараз ми говоримо не про самоаналіз та психологію. Кожен з нас має відкрити в собі приховані таланти та здібності, які можуть принести щастя та змінити цей світ. Все просто!

Правило №15

Бог кожному з нас дає свої випробування й ми повинні пам’ятати, що всі вони нам під силу, навіть якщо здається, що це не так. Ми отримуємо важливі уроки, які підштовхують нас до правильних рішень та нашого особистого щастя. Вірте у те, що всі складні уроки йдуть вам на користь.

Ви прислухаєтеся до цих підказок?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector