15 поз йоги, які можуть змінити ваше тіло

Йога була популярна протягом століть, і дослідження довели, що регулярна практика йоги може значно поліпшити ваше фізичне, психічне та духовне здоров’я, включаючи гнучкість, фізичну форму, баланс, м’язову силу і рухливість хребта.

Ми дбаємо про ваше здоров’я, тому вибрали кілька основних, але дуже ефективних поз, які будуть неймовірно корисні для всіх, від новачка до експерта.

1. Собака мордою вниз

Ця поза розтягує і зміцнює все тіло, і це одна з основних поз в більшості видів йоги.

Стати рачки.Тримайте зап’ястя під плечима, а коліна під стегнами. Випряміть пальці, притисніть руки до підлоги і випряміть ноги, щоб перейти до пози собака мордою вниз. Якщо ви не можете тримати ноги рівно, то можна їх трохи зігнути в колінах. Затримайтеся в цьому положенні на 5 вдихів.

2. Планка

Хоч це одна з кращих вправ для зміцнення вашого пресу, насправді, вона дуже дієва для всього тіла. Хитрість в тому, щоб контролювати своє дихання, і це дійсно допомагає.

Є кілька видів вправ планки, ви можете вибрати, який з них відповідає вашому рівню. Ваші плечі повинні бути прямо над ліктями, спина пряма, якщо можете — підніміть ноги на носочки, в іншому випадку залишайтеся на колінах. У будь-якому випадку, важливо, щоб ви тримали пряму лінію від верхівки до ступень або стегон.

3. Зворотна планка

Це дуже хороша поза для розтяжки верхньої частини тіла, а також для збільшення сили рук, ніг і пресу. Крім того, ця вправа чудово розвиває почуття балансу.

Покладіть руки під себе, в напрямку ніг. Підніміть стегна, витягніть одну ногу, а потім іншу ногу, притиснувши пальці ніг до підлоги.

4. Планка зі згинанням колін

Ця поза призначена для роботи над боками, талією і зміцненням ніг. Крім того, ця вправа чудово підходить для розтягування стегон, підколінних сухожиль, литок, плечей, грудей і хребта. Вона також відкриває легені, покращує травлення і допомагає зняти стрес.

Витягніть одну ногу вперед, руки широко розставте. Поверніть праву ногу на 90 °. Поверніть стегна назад і витягніть праву руку вперед. Почніть нахилятися і покладіть праву руку на кісточку, гомілку, коліно або підлогу, витягаючи ліву руку до неба, утримуючи пряму лінію від правої руки до лівої. Повторіть на протилежній стороні.

5. Дерево

Якщо ви новачок в світі йоги, вам варто спробувати цю позу. Це поліпшить ваш баланс і навчить дихати. Вона також зміцнює і тонізує м’язи ніг, щиколотки і внутрішню поверхню стегон.

Почніть з того, що розташуйте ноги разом, потім повільно підніміть ліве коліно вгору, візьміть його, покладіть ліву стопу на внутрішню верхню частину стегна або внутрішню нижню частину гомілки правої ноги (намагаючись уникати ділянку коліна) і підніміть руки вгору до неба, долонями разом. Затримайтеся на 8-10 вдихів, потім змініть сторону.

6. Воїн 1

Ця поза також є однією з основних у багатьох практиках йоги. Вона важлива для підвищення міцності преса і всієї нижньої частини тіла, а також для розтягування боків і стегон.

Зробіть великий крок назад правою ногою, поставте ногу на килимок. Поверніть плечі назад і підніміть груди. Підніміть руки разом долонями. Затримайтеся на 8-10 вдихів, потім змініть сторону.

7. Воїн 2

Ще одна дуже важлива поза, вона розтягує боки і внутрішню поверхню стегон і дуже добре допомагає поліпшити баланс. Це може допомогти поліпшити травлення, а також полегшити біль у спині.

Ноги широко розставляємо. Поверніть ліву ногу на 90 °, а праву на 45 °. Зігніть переднє коліно і витягніть руки в сторони, дивлячись на праву руку. Затримайтеся на 8-10 вдихів, а потім повторіть на іншій стороні.

8. Нахил в позі сидячи

Ця поза дуже корисна для розтягування нижньої і верхньої частини спини і підколінних сухожиль, вона розкриває все тіло, вчить дихати, перебуваючи в незручній позі, допомагає при головних болях, неспокої і зменшує втому.

Сядьте, склавши ноги разом, і почніть рухатися вперед від своєї талії. Як тільки ви досягнете максимального розтягування, зробіть вдих протягом 8-10 вдихів. Переконайтеся, що ви тримаєте спину прямо.

9. Поза міст

Ще одна важлива поза для початківців, яка працює на розтягування передньої частини тіла і зміцнює задню. Вона також покращує кровообіг і травлення, допомагає зняти стрес і відкриває легені і щитоподібну залозу.

Ляжте на спину, наблизивши ноги до стегон. Підніміть стегна і затримайте на 8-10 вдихів.

10. Поза дитини

Це найкраща поза для зняття стресу або напруги, а також вона хороша для травлення.

Сядьте на коліна на килимку, потім опустіть голову на підлогу, витягнувши руки вперед, або ви можете покласти їх з боків. Розслабтеся.

11. Поза кобри

Це відмінна поза для випрямлення спини і розкриття грудей і плечей. Вона також зменшує жорсткість в нижній частині спини.

Почніть з пози собаки, зверненої вниз, перейдіть до планки, зігніть руки в ліктях і повільно опустіться на підлогу, відкиньте плечі назад і обережно підніміть спину. Затримайтеся на 8-10 вдихів.

12. Поза дуга

Ця поза розтягує всю передню частину тіла, зміцнює всю спину і покращує поставу і гнучкість хребта.

Зігніть ноги в колінах, підніміть стегна з підлоги, витягніть назад і хапайтеся за щиколотки. Затримайтеся на 8-10 вдихів.

13. Поза човен

Ця поза допомагає зняти стрес, поліпшує травлення, стимулює нирки, щитоподібну залозу і кишечник, зміцнює стегна і поперек.

Сядьте, зігніть ноги в колінах, відкиньтеся назад і підніміть ноги так, щоб ваші гомілки були паралельні підлозі. Якщо ви почуваєте себе комфортно в цій позиції, витягніть руки вперед. Випряміть ноги, щоб ваше тіло було в V-подібній формі. Затримайтеся на 8-10 вдихів.

14. Поза риби

Ця поза зміцнює підколінні сухожилля і поперек, відкриває стегна і грудну клітку.

Ляжте на спину, тримайте ноги на підлозі і зігніть коліна. Підніміть верхню частину тіла, ковзаючи руками під сідниці. Тримайте передпліччя і лікті близько до боків і підніміть верхню частину спини від підлоги.

15. Поза захист від вітру

Ця поза допомагає випустити токсичний газ з вашої системи.

Ляжте на спину і піднесіть обидва коліна до грудей. Натисніть на нижню частину живота, тримаючи руки за колінами. Підніміть голову, шию і груди і піднесіть їх до колін. Затримайтеся на 8-10 вдихів, потім поверніться у вихідне положення.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: