15 років тому від мене пішов чоловік. Пішов до моєї подруги, яка жила у сусідньому будинку. З тих пір я його не бачила

Зараз вам розповім історію свого життя, після якої кожна жінка зробить для себе корисні висновки. Не бігайте за чоловіком, який хоче вас покинути, адже зрада – це жахливе відчуття, після якого важко побудувати міцні стосунки. 

Я лише закінчила школу з золотою медаллю та мріяла вступити в престижний ВНЗ. Мої батьки були справжніми інтелігентами, які думали, що мій майбутній чоловік має бути принцом на білому коні. Закохалася я тоді в справжнього красунчика – Івана, який навчався в ПТУ.

Він був справжнім бунтарем, за яким тягнулися усі міські дівчата. Чому жінкам подобаються погані хлопці?

Ми з ним гуляли в різних місцях, каталися на мотоциклі. Всі дівчата мені заздрили, а от через 3 місяці його забрали до армії. Мені було дуже важко в цей період, я щодня писала йому листи та згадувала наші зустрічі.

Одного дня я раптово побачила в скриньці подруги-сусідки лист від нього. Мене це дуже вразило, тому я одразу вирішила його прочитати. В листі Іван не признавався їй в коханні, але писав різні компліменти. Я не зрозуміла, що насправді відбувається, але продовжувала чекати. 

Раптом пролунав телефонний дзвінок:

– Кицю моя, я повернувся!

Пошепки

Я зраділа і забула про все на світі. Яке там вже було навчання?

Я знову поринула в кохання, а згодом він зробив мені пропозицію. Ми вже стали планувати весілля. Як виявилося згодом, даремно.

Мама насамперед доповіла мені, що його часто бачили з моєю подругою. Звичайно ж я не повірила!

Він так чудово розповідав мені, що я в нього одна і єдина, що в мене навіть сумнівів не виникало у його вірності. Собі ж я думала, що батьки просто не хочуть, щоб я одружувалася саме на Івані. 

Мене звільнили з останньої лекції і я вирішила зробити Іванові сюрприз. Двері в хату були закриті, тому я вирішила заглянути вікно. Краще б я нічого не бачила. 

Спочатку – шок, потім – сльози, крах надій і планів на чудове сімейне життя з коханою людиною. Він був там з нею! З моєю подругою! Я втекла. Не хотіла влаштовувати скандалів. Я почала ігнорувати Івана, хоча він наполегливо чекав на мене після навчання, телефонував додому.

Згодом ми все-таки розійшлися, а потім виявилося, що його коханка була вагітною. Вони одружилися, але прожили недовго. Він був жахливими чоловіком, який постійно зраджував. Згодом поїхав за кордон та й більше не повертався…

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector