15 років зовиця на мене та Володю злість тримає. А все через подарунок на весілля, який вручили нам батьки

Через тиждень у моєї свекрухи буде ювілей, 65 років. Довго голову ламала – що б такого гарного їй подарувати? Вона жіночка хороша, дуже добре мене в родину прийняла, ні разу не сварилися. 

Вирішила, що новий холодильник треба купити. Бо у свекрухи на кухні ще стоїть той радянський “Минск”. Він вже геть не морозить, вночі гучно трясеться. 

– А сестрі будемо казати про подарунок? Може, вона хай докине також пару тисяч гривень?

– Ой, ні, мені таких проблем з твоєю Марією не треба. Стільки років терплю її паскудний характер. Знову сваритися я не хочу. 

Зовиця Марія давним-давно на мене зуби точить. А все через невеличку ділянку. От її так жаба задавила, що словами не передати!

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ще 15 років тому свекруха подарувала нам з чоловіком на весілля гроші. Ще мої батьки доклали до подарунка пару тисяч доларів та допомогли збудувати будинок у Винниках. Територія не дуже велика, є місце власне під будинок та гараж. Тим паче, дім у нас на 1 поверх тільки. 

Ну от не царські то хороми, повірте. Скромний ремонт, деякі меблі привезли родичі безкоштовно, щось купували вживане з Інтернету. 

Але от зовиця наша хата стала поперек горла. Щоразу, як ми приходимо у гості до Марини Петрівни, то застілля закінчується скандалом:

– Ото мамо, ти Володьку любиш більше, ніж мене. Йому житло подарувала, а я досі з тобою в цій старій хаті живу!

Ми намагалися їй пояснити, що минуло вже 15 років! І спершу треба допомогти старшому, а потім про молодшу думати. Ну не тільки свекруха купила, а ще мої батьки допомогли і з грошима, і з ремонтом. 

Марія розлучена, живе у пані Марини. Не можу сказати, що там хата якась не гарна чи стара. У 2020 зробили гарний ремонт, коли були відключення світла, то купили свекрусі генератор та ще й провели оптику. Будинок, до речі, на 2 поверхи, Марія собі має окрему спальню, а її двоє синів – дитячі кімнати. 

Пошепки

Цього літа ми ще на дворі зробили з дерева гойдалки, альтанку поставили та купити великий надувний басейн. Будиночок нормальний, жити можна. 

Але Марії все не так. Бачте, хоче жити окремо від матері. Грошей у неї навіть на оренду якоїсь дешевої квартири нема, тому почала пиляти мого Володю та свою маму, аби їй дали гроші:

– Як то так? Я не заслужила на будинок? Ти тільки онуків Володьки любиш? 

І ця епопея триває роками. Не може ніяк змиритися з цією ситуацією. Навіть почала говорити, аби Володя від спадку відмовлявся. Уявляєте? Заради хати готова вже рідну маму на той світ відправити.

Востаннє я з нею “бачилася” ще на Спаса. Чесно, нерви не витримали і я крикнула:

– Ну раз ти так будинок хочеш, то чого за стільки років не назбирала грошей?

– У мене діти і мала зарплата!

– Тоді вали на заробітки, раз у тебе грошей мало! 

І от Марія від тоді скаржиться “бачиш, яка в тебе жінка, мене закордон готова гнати”. Ще й так плаче. Ну просто акторка. 

Свекруха намагається помирити дітей, але Марія вперто відмовляється. 

От що мені робити з такою родичкою? Хіба зовиця не розуміє, що будинок у нас вже 15 років точно. Чому їй так принципово отримати гроші від матері? 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector