10 сильних фільмів про жінок, які стали прикладом для наслідування

Жінки – це прекрасна половина людства, але от точно не слабка. Насправді інколи жінки можуть бути ще витривалішими ніж чоловіки. От для вас ми підготували добірку з 10 фільмів про особливих жінок, які самі творять свою долю і вершать історію. Особливо інтригує те, що сюжет кожного фільму побудований на реальних подіях. 

1. «Подвійний прорахунок» – чудовий інтригуючий сюжет, у якому спокійне та мирне життя героїні в одну мить руйнується

У фільмі розповідається про сім’ю, які люблячий чоловік та дружина щасливі разом та виховують прекрасних дітей. У тут все змінюється, коли головну героїню раптово звинувачують в злочині, який вона не скоювала. В сучасному світі довести свою невинність складно, але жінка не опускає рук. 

2. «Мемуари Гейші». 

Цей фільм слід переглянути усім. Це історія про життя гейші, точніше яким воно здається красивим і розкішним на перший погляд. А насправді скільки болю і розчарувань приховується за обличчям цих іграшок бенкету.

3. «Солдат Джейн» – захопливий сюжет про першу жінку, яка вступила до лав спецназу і їй вдалося пройти найскладніші випробовування. Демі Мур в головній ролі зіграла блискуче.

4. «Залізна леді» – біографія життя Маргарет Тетчер, головгу роль виконала неймовірна Меріл Стріп. Посада прем’єр-міністра Великобританії потребує справжньої внутрішньої сили й у фільмі розповідається, як зі всіма проблемами справляється тендітна жінка.

Ніхто не вірив в успіх Маргарет, але вона довела, що у цьому світі немає неможливого.

5. «Невидима сторона» – ця історія вчить  ніколи не покидати справу на половині шляху. Сильна жінка побудувала успішну кар’єру, перебувала в щасливому шлюбі, а ще й допомогла чужій дитині стани справжнім чемпіоном. 

Особливість цієї жінки полягала в тому, що вона побачила в ньому те, чого не бачили інші – добру душу і талант.

6. «Життя в рожевому кольорі». Історія про жінку, яка змогла добитися успіху й бідне життя їй у цьому не стало перешкодою. Біографія з життя жінки-легенди Едіт Піаф.

Пошепки

Головну роль виконала Маріон Котійяр.

7. «Тривожний виклик» Холлі Беррі зіграла роль оператора служби порятунку Джордан Тернер, якій вдалося врятувати життя.

От цікаво, звідки стільки холоднокровності і спокою в голосі у людей, що працюють на гарячій лінії? «Тривожний виклик» якраз відкриває завісу і розповідає про одну співробітницю колл-центру 911. Джордан, яку грає Холлі Беррі, надходить дзвінок від дівчинки-підлітка, яка викрадена маніяком. «Де ти знаходишся?» – «Я в багажнику». Як врятувати її життя в такій ситуації за допомогою одного тільки телефону, – така інструкція буде всім корисна.

8. «Малена» – історія про жінку, яка зіткнулася зі значними життєвими труднощами, після того, як її чоловік загинув у війні. Головну роль виконала неповторна Моніка Белуччі. 

Сюжет розповідає про те, що краса може бути не лише нагородою, а й покаранням. 

9. «Крихітка на мільйон доларів» – в боях без правил можуть брати участь і жінки. Історія про дівчину, яка стала справжньою чемпіонкою. 

Але сила характеру і твердість духу допомагають їй впоратися з усіма труднощами і перемогти в найскладнішому бою. 

10. «Прислуга» – молода дівчина мріє добитися успіху й стати успішною журналісткою.  

Сюжет фільму розвивається на Півдні Америки в 1960-і роки. Попри те, що рабство було скасовано давно, представникам «кольорової» раси не соромилися вказувати на «їхнє місце». Історія про трьох  жінок, яких об’єднує одне – вони хочуть знайти почуття справедливості і хочуть змінити порядок речей. Чи зможе це тріо протистояти цілому світу?

Ви переглядали ці фільми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector