15 симптомів, які вкажуть на проблеми із серцем…

Зверніть увагу на ці симптоми!

Спочатку серце показує вам свої проблеми непомітно, лише натякаючи. А потім це переростає у серйозні захворювання, тож варто знати про найменші прояви проблем з серцево-судинною системою, щоб запобігти розвитку хвороби.

Ці 15 симптомів виникають, коли з’являються перші проблеми із серцем. Особливо поставтесь до цього серйозно, якщо вам 60 років і більше.

1) Біль в руці

Один з основних симптомів захворювання серця. Якщо біль розвивається від грудей до лівої частини тіла, особливо руки, то захворювання загострюється. Рука навіть може більше боліти, ніж груди

2) Постійний кашель

Це може бути ознакою того, що легені не отримують потрібну кількість крові, тому потрібно звернутись до лікаря.

3) Набряки ніг

Якщо серце слабке, то воно, відповідно, гірше робить свою роботу, а саме перекачує кров по тілу. Через це в венах ніг може накопичуватись кров, а це призводить до наслідків у вигляді набряків.

4) Втрата апетиту

Через те, що в організмі утворилось скупчення води, черевний відділ відчуває стрес і не хоче приймати нову їжу.

5) Нудота

Нудота, печія та біль в шлунку можуть бути наслідками проблем з серцем. Найчастіше таке трапляється в жінок. Звісно, проблеми з шлунком — це не завжди серце, та все ж краще перевірити.

6) Підвищена тривожність

Перед серцевим нападом людина часто відчуває тривогу і навіть страх померти. Люди, яким вдалось пережити серцевий напад, кажуть, що їм доводилось відчувати безпорадність.

7) Втрати свідомості

Заморочення в голові, темні кола в очах і втрата свідомості — це наслідки крововиливу в мозок. Причини можуть бути різні, наприклад, порушення функціональності серця. В такому випадку людина може померти.

Та після будь-якої, навіть дуже короткочасної втрати свідомості треба звернутись до лікаря і переконатись, що все в нормі.

8) Слабкість

За кілька днів до серцевого нападу люди відчувають себе слабко, їм важко концентруватись, залучати фізичну силу та навіть рухатись.

9) Висипи на шкірі

Люди, які хворіють на екзему, мають підвищення тиску аж на 48%, а в яких підвищений холестерин, — на 29%. Навіть лишай призводить до підвищення тиску аж на 58%.

10) Швидка втома

Якщо ви пройшли не багато, але відчуваєте, що дихати важко, слабкість  всьому тілі тільки примножується, то це можуть бути бронхіальна астма або ж серцева астма. Небезпека другого захворювання в тому, що легені набухають і блокують дихання, негайно треба викликати лікаря.

11) Облисіння в ранньому віці

Якщо волосся починає випадати у чоловіків, молодших 40 років, то велика ймовірність того, що у нього серцеві проблеми або ж ожиріння.

12) Нестабільна робота серця

Якщо ваше серце має нестабільний тиск, може на деякий час зупинятись, а потім продовжувати битись, то це може свідчити про остеохондроз, ендокринні хвороби чи гострий інфаркт. Обов’язково зверніться до лікаря.

13) Сечовипускання вночі

Якщо вам потрібно багато разів за ніч в туалет, то це або простуда, або забагато рідини в організмі, або ж проблеми із серцем. Коли ви спокійно лежите, кров краще циркулює навколо нирок, а це призводить до стимуляції сечовипускання. Впродовж дня таке припиняється, бо кров стримується в венах.

14) Нічні апное

Коли у вас припиняється дихання вночі, то причин може бути декілька. Якщо легені не рухають повітрям понад 10 секунд, то це апное. Інколи таке може відбуватись аж 10-15 разів на годину. Таким чином мозок отримує кисневе голодування, адреналін виділяється під час вашого пробудження, а це може призвести до пошкодження серцевого м’яза.

15) Пітливість

Холодний піт часто може проявлятись як симптом перед серцевим нападом. Це в тих випадках варто взяти до уваги, коли ви не були активними, але різко спітніли.

Будьте здорові і не забувайте про регулярні обстеження!

Які хвороби серця ви знаєте?

NataM
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: