Якщо чоловік постійно шукає в дружині недоліки, то її гідно оцінити зможе інший…

Вам не потрібний той чоловік, який постійно шукає ваші недоліки… Дійсно гідно оцінити зможе лише інший.

Вона тільки прокидалася, а він вже волочився позаду, наче тінь, й ще ставав на задники домашніх шльопанців. При цьому ще й постійно щось бурмотів, йому не подобалося практично все. Голос був настільки монотонний, що від нього вже нудило. Скільки можна? Він сам не втомився від цього?

Дружина просто відмахувалася від нього руками, а той ще дужче демонстрував своє невдоволення нахилявся вперед перед обличчям й повторював:

“Я ще довго буду тебе вчити? Нічого не знаєш, без мене ти б не вижила. Як можна так розкидуватися грішми, сковорідку захотіла. Хіба тобі однієї недостатньо, така доросла, але сама ні до чого допетрати не можеш”…

Дружина просто змовчала, а чоловік вирішив не зупинятися на цьому й лише шукав, за що можна знов кинути в її адрес новий докір. Протягом дня вона слухала від нього, що надто багато їсть, що такий фасон спідниці їй не пасує, колір помади – жахливий. От яєчня, як завжди, пригоріла, помідори різати так і не навчилася, не так тримає телефон.

А вона просто ігнорувала весь цей нелогічний монолог. Інколи хотіла просто заткнути вуха берушами, щоб більше не чути його нудного голосу.

Скільки таких сімей, де дружина постійно повинна терпіти?

Згадую, як ще в дитинстві ми з мамою ходили до сусідки в гості, пили теплий чай – однак лише тоді, коли її чоловік був на роботі. Коли він переступав поріг квартири, сусідка відкривала холодильник, викладала всі продукти, перемивала без того чисті полиці – вся ця сценка для того, щоб він не побачив, що вона сидить без діла. А от моя однокласниця – одружилася з філологом, і тепер він постійно її перебиває і робить зауваження: «Ти неправильно будуєш пропозиції, а слово «бабайка» вже давно ніхто не вживає. Крім того, слід говорити алфавІт, а не алфАвіт, взЯла, а не взялА ».

До чого я веду: не існує у цьому світі ідеальних людей, всі ми різні, й тому по-різному спимо, готуємо, читаємо, складаємо речі… Коли ви вступаєте з кимось в серйозні стосунки, то спершу повинні прийняти цю  людину,  і не намагатися її змінити. Якщо партнер робить акцент лише на “мінусах” дружини, значить проблеми в нього…Чи був у вас схожий досвід таких стосунків?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector