17 фільмів з ідеальним англійським, слухати який – одне задоволення (Для всіх тих, хто вивчає)

Фільми – це, мабуть, найбільш приємний спосіб вивчати мову і зануритися в середовище англомовних, не виходячи з дому. Та й в цілому набагато цікавіше дивитися кіно в оригіналі, коли чути кожну інтонацію і чудово розумієш всі емоції улюбленого актора.

Пошепки підготувала для вас список фільмів з зрозумілою і дуже «смачною» англійською.

1. Богемська рапсодія

Фільм про становлення, злети й падіння легендарної групи Quеen і короля року Фредді Меркьюрі. Простою для розуміння мовою, запальні пісні, та й просто сама атмосфера підштовхує до перегляду в оригінальній озвучці.

2. Крістофер Робін

Гріє серце історія про дорослого Крістофера Робіна і його кращих друзів дитинства.
Безсумнівно, цю історію потрібно чути і бачити в оригінальній озвучці: зрозумілі і легкі фрази, жива мова і блискучий британський англійський Евана Макгрегора. Фільм підійде для перегляду всією сім’єю.

3. Король говорить!

Історія про герцога Георга VI, який готується вступити на посаду короля Англії, але має великі дефекти мови, з якими протягом усього фільму йому належить боротися. Колін Ферт, який виконує роль короля-заїки, чудовий. Мова і вимова в цьому фільмі – найважливіше, адже разом з головним героєм ви зробите велику роботу над становленням мови і подоланням страхів.

4. Пролітаючи над гніздом зозулі

Культовий фільм, який не потребує представлення. Чисту американську англійську, колючі фрази, моторошні крики пацієнтів лікарні і незрівнянний Джек Ніколсон в головній ролі.

5. Щоденник Бріджит Джонс

Легка англійська комедія, яка займає особливе місце в серцях багатьох жінок, неодмінно заслуговує перегляду в оригіналі: якісний гумор, знову Колін Ферт зі своєю ідеальною вимовою і Рене Зеллвегер, яка заради ролі не переставала говорити з британським акцентом і поза знімальним майданчиком.

6. Форрест Гамп

Можливо, ви по-іншому поглянете на цю незвичайну історію, переглянувши фільм в оригінальній озвучці. Тут ви почуєте неспішну і просту мову головного героя, добрі і нехитрі діалоги і велику кількість фраз, які вже давно стали крилатими і розлетілися по всьому світу.

7. Бойфренд з майбутнього

Перед вами абсолютно не схожа на інші мелодрама про любов і про те, як цінний час.
Тут ви почуєте британський англійський, ідеальну мову акторів, багато діалогів про любов і побут і величезну кількість якісних жартів. До речі, оригінальна назва картини звучить зовсім по-іншому – About Time.

8. Їж, молись, кохай

Надихнув багатьох фільм про жінку, яка вирушила на пошуки щастя. В оригінальній версії ви почуєте не тільки чисту американську вимову Джулії Робертс, але і багато інших мов, а також познайомитеся з культурами, з якими головна героїня стикається під час своєї подорожі.

9. Минулої ночі в Нью-Йорку

Непроста історія однієї ночі, яка стане для героїв фільму справжнім випробуванням на вірність. Хороший англійський з різними акцентами, довгі розмови про відносини і палкі зізнання головних героїв – все це ви почуєте у фільмі.

10. Фільми про Гаррі Поттера (всі частини)

Зазвичай люди, які хочуть почати читати книги англійською, насамперед беруться за «Гаррі Поттера». Тому і ми радимо всім новачкам спершу познайомитися саме з цією легендарною серією. Побачити усіма улюблені фільми з іншого боку – безцінно.

11. Реальна любов

Мабуть, це найкраща комедійна мелодрама про стосунки. Велика кількість гумору, безліч героїв і сюжетів, різні акценти і мови, нескінченний потік розмовної мови – все це ви знайдете в фільмі. Можемо вам гарантувати, що ви точно не витратите час даремно.

12. Єлизавета

Історія про велику королеву Англії Єлизавету I, останню з династії Тюдорів. Час правління Єлизавети став золотим століттям для культури Англії, адже саме тоді і складалася англійська літературна мова. Австралійська актриса Кейт Бланшетт, яка виконала роль Єлизавети, в черговий раз довела, що без праці може наслідувати будь-якого акценту.

13. Будинок біля озера

Романтичний фільм про закоханих, розділених часом: він живе в 2004 році, вона – в 2006-му. У фільмі немає довгих і хитромудрих діалогів, адже герої в ньому спілкуються по листуванню, що допоможе вам поліпшити свою письмову англійську мову.

14. Спокута

Нескінченно зворушлива історія про те, як одна помилка може назавжди занапастити життя кількох людей. Тут добре все: якісний рівень англійської мови, популярні британські актори і їх бездоганно поставлена вимова.

15. Королева

Художній фільм про правління королеви Єлизавети II за часів великого потрясіння для Великобританії – трагічної загибелі принцеси Діани. Фільм безумовно заслуговує перегляду на мові оригіналу: правильна британська вимова, академічну англійську мову, і все це з вуст незрівнянної Хелен Міррен, яка виконала роль королеви.

16. День бабака

У картині розповідається про метеоролога Філе Коннорс, який потрапив під тимчасову петлю і тепер змушений проживати один і той же день – 2 лютого. Цей кіношедевр обов’язково потрібно подивитися в оригіналі всім, хто вивчає англійську. Нескладна і розбірлива мова, величезна кількість діалогів і якісні американські жарти.

17. 500 днів літа

Фільм про непередбачувані відносини двох несхожих один на одного людей. Тут немає складних термінів і слів, зате є справжній американський англійський, багато жартів, пісень і оповідань головних героїв про себе.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

admin
Adblock
detector