17 історій про людей, які блискуче впоралися з обставинами

Все наше життя — це боротьба. Кожен день. «Сови» борються щоранку зі сном. Всі ми часто боремося зі своєю ж лінню. Деякі борються з совістю, інші — навпаки. І без цієї нескінченної боротьби не буває перемог. Наша сьогоднішня добірка складається саме з таких історій, коли люди блискуче і з гумором впоралися з труднощами на їхньому шляху.

Йдемо з другом в центрі міста. Друг скаржиться, що не може знайти собі дівчину. Я показую на особу прекрасної статі, що сидить на лавці, і кажу йому: «Підійди і просто запитай, чи можна з нею познайомитися». Недовго думаючи, мій друг бере напрямок в сторону лавочки, а там відбувся ось такий діалог. «Вітаю! Дівчина, можна з вами познайомитися? »- «Ти? Хочеш познайомитися? Зі мною? А ти в дзеркало себе бачив?» На що Діма з незворушним обличчям відповідає:«На жаль, бачив, тому і вирішив підійти саме до вас».

Компанія з виробництва реклами отримала замовлення на телевізійний ролик з рекламою продукту для підняття потенції, але за умови, щоб все було культурно і без надмірностей. Ролик виглядав наступним чином. Гангстери на автомобілі тікають від поліцейських, а у них на хвості більше десятка машин з сиренами і мигалками. Машина гангстерів проскакує розвідний міст. Один з бандитів кидає назад пакетик з препаратом. Міст негайно піднімається.

Онуку 4 роки, сидить в сусідній кімнаті з батьками і бавиться з лего. Деталі дрібні, зібрати не виходить, але допомоги не просить. Батьки молоді, недосвідчені і почали жартувати, типу майстер-ломайстер. Пацан недовго терпів і відповів: «Якого хріна чіпаєте мене?» Але тільки в більш грубій формі. Виникла гробова тиша, а потім: «Щоооо ти сказав?» На що малюк з тим же незворушним обличчям відповів: «Я два рази одне і те ж не повторюю!»

Всі, напевно, в дитинстві робили «кашу-малашу» із землі і води. Тільки бруд. Але нам з дітлахами одного разу набридло це робити в відерцях, як всі нормальні діти, тому ми вирили здорову яму і залили її водою. Виявилося, що я була головна свиня з усіх, а як доказ я героїчно залізла в яму ногами і почала місити цю «кашу-малашу». Від побаченого батька схопив інфаркт, і вдома він чекав мене з ременем: «Ще раз побачу, що ти в сандалях полізла в цей бруд, отримаєш». Сказано зроблено. І наступного разу він вже бачив, як я лізла в цю яму без сандаль … але в колготках.

Стою з дружиною, чекаю електричку на платформі. В кишені сухарики залишилися, вирішив погодувати голубів. Кидаю потроху, бачу, хтось кидає насіння. Піднімаю очі — стоїть симпатична дівчина і посміхається мені, я їй теж у відповідь посміхнувся. А дружина підійшла ближче, відчуваю її невдоволений погляд. А я, не перестаючи посміхатися дівчині, трохи повернувся і сказав дружині: «Якщо що, то ти моя сестра». Але вийшло голосніше, ніж планував. Посміялися всі троє. Викрутився.

Прийшов в банк, щоб взяти в кредит 300 тис. гривень. Кредитна історія хороша, клієнт банку більше 5 років. Оператор робить запит: «На жаль, вам дозволено кредит тільки на 150 тис. Оформляємо?» Відмовився, але прийшов на наступний день. Кажу: «Мені потрібен кредит на 600 тис. гривень». Оператор робить запит: «На жаль, вам дозволено кредит тільки на 300 тис. Оформляємо?» Ось куди діватися? Довелося брати.

Жінка переді мною на контролі безпеки в аеропорті тримає пляшку замороженої води. Охорона намагається її вилучити, так як за правилами аеропорту рідина об’ємом понад 100 мл не допускається до провезення. Жінка, не бажаючи співпрацювати, заявляє: «Це ж не рідина!» Чорт забирай, а вона має рацію.

Ох вже це незручне почуття, коли зустрічаєш батька в секс-шопі. Довелося викручуватися на ходу. Сказав йому, що побачив його і за ним пішов.

У маминої подруги не було сина, але була дочка. Тому я постійно чув, яка вона молодець, який у них порядок в домі, що вона постійно готує їжу до приходу батьків, відмінно вчиться, а також у всьому слухається батьків. А я раздовбай. Коротше, я виріс і одружився з цією дочкою. Реально вона молодець, не обманула мамина подруга!

У 4-річної доньки захворів друг. Малятко емоційно розповідає мамі: «Ось я ж говорила йому: бурульки НЕ гризи, захворієш». Дружина хизується: «Так ти теж гризла». На що дочка з обуренням відповідає: «Ні! Я лизала».

На іспиті студент взяв білет і відразу ж поклав назад, при цьому обличчя його перекосилося від жаху. Професор здивовано:
— Чому ти поклав білет назад?
— Пане професоре, це був 13-й білет, а я вірю в прикмети.
— Все це маячня, — сказав професор і почав шукати 13-й білет.
Студент відповів на білет бездоганно і задоволений покинув кабінет.
У коридорі його оточили і запитують:
— Ти що, все знав?
— Та ні, тільки 13-й білет.

Дружина у батьків. Обов’язок водити сина в дитячий садок тепер лежить на мені. 2 дні поспіль проспав сигнал будильника на телефоні, щоб відвести його в садок. Раніше такого за мною не спостерігалося. Сьогодні я зрозумів, в чому справа. Вночі лягав спати, налаштовуючи себе на те, що потрібно встати вчасно. Як тільки будильник задзвенів, я підірвався в кращих традиціях армійського підйому.
І що я бачу: цей шкет вже стоїть біля телефону (як йому вдається прокинутися раніше будильника ?!) і вартує. Як тільки включився будильник, він відразу ж відключив його, провівши пальчиком по екрану, і втік до своєї кімнати. У кожного свої методи боротьби.

Розповіла мама випадок з свого студентського життя. Купили вони курку і на загальній кухні поставили варити. Через деякий час приходять, а курки немає. Зате поруч лежать 3 яйця і записка кривими літерами: «Знесла вам яйця і пішла гуляти».

На роботі один знайомий розповів.
«Коли з роботи додому приходжу (живу в своєму будинку), відразу в кросівки перевзуваюся, щоб ноги після черевик відпочивали. Зазвичай по господарству щось таки треба зробити. І зауважив, що постійно пісок з цього змінного взуття витрушую. Що за фігня? Тиждень зрозуміти не міг, думав, невже з мене сиплеться? А тут вчора на обід раніше прийшов, і всі деталі пазла склалися. Син з вулиці прибіг, свої сандалі зняв і пісок, що в них з пісочниці приніс, мені в кросівки струсив. Питаю: «Ти навіщо це?» Син незворушно: «Так мама підлоги помила, навіщо ж смітити? Заматюкався «.

Прийшли минулого літа в лікарню, сидимо в черзі. Спека на вулиці, духота в приміщенні, вікна, напевно, з самої дати спорудження будівлі не відкриваються. Люди сидять, скаржаться. І тут приходить мужичок, запитав, хто крайній. Потім відійшов в сторону, дістав з рюкзака складаний стільчик, сів. Потім звідти ж дістав банк зарядки і два портативних міні-вентилятора з USB. Все це зібрав і сидів спокійно, книжечку почитував. Чесно, такої заздрості в очах людей ще не бачив.

Їду в повній маршрутці. Заходить жінка похилого віку, дівчинка поступається їй місцем зі словами: «Сідайте». На що ця нібито леді відповідає: «Знаєте що? Сідають під кущиком!» Дівчинка: «Ну і будь ласка». І сіла назад.

У одного приятеля не було грошей на подарунок для своєї дівчини на День святого Валентина. І тоді він в фотошопі зробив сертифікат і роздрукував його, мовляв, ім’ям дівчини відтепер буде названа зірка в галактиці ZX-8654b. Дівчина при отриманні подарунка навіть розплакалася.

I
Загрузка ...