17 модних зачісок 2018 року для вікових груп 30+, 40+ і 50+

Дивіться і підбирайте стильні стрижки та укладки для волосся, які підійдуть для будь-якого віку. Кожна жінка завжди в пошуках тієї зачіски і стрижки, які ідеально підійдуть не тільки під її форму обличчя, а й під вік.

Не секрет, що стрижка може істотно як і надати віку, так і зробити вас на кілька років молодшою.

Головне — підібрати правильну стрижку, яка буде актуальна для будь-якого віку.

Вік 30+
Для жінок, які переступили позначку 30 років, ідеальним варіантом стануть стрижки з акцентом на елегантність.

Стилісти рекомендують віддати перевагу всім варіаціям стрижки боб: подовжений, короткий, косий або з градуйованими кінчиками.

Головне при виборі стрижки для 30 років — врахувати, що занадто короткі зачіски під хлопчика підійдуть тільки тим жінкам, які мають правильні риси обличчя, а довге і пряме волосся з каскадом або драбинкою — власницям густого волосся.

Вік 40+
Для цього віку жінкам необхідно вибирати стрижки, які прості в укладанні. Це повинна бути зачіска без строгих прямих ліній в стрижці.

Рекомендуємо віддати перевагу середній довжині волосся з каскадом або градуюванням, які додатково додають об’єм волоссю.

Вік 50+
Якщо ви можете похвалитися густим і здоровим волоссям, рекомендуємо вибирати стрижки для довгого волосся: каскад або драбинка.

Якщо ж ви володарка слабкого і тонкого волосся, віддайте перевагу стрижкам, які візуально додадуть об’єму локонам: боб-каре з градуйованими кінцями, подовжений боб з рваними кінцями.

 

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: