Чи було Вам колись цікаво, на якому рівні Ваші шкільні знання зараз? Чи має зараз значення те, як добре ви навчалися у закладах освіти колись?
Чи змогли б Ви розв’язати найпростіші математичні задачки або приклади? Чи пригадали б основні правила?
Якщо замислювалися над цим хоча б раз, то можемо запропонувати Вам дізнатися, чи й досі ваш мозок перебуває в тонусі і здатен вирішити найелементарніші шкільні задачки?
Беріть у руки аркуш паперу з ручкою і гайда перевіряти!
Приклади
З першого погляду усі завдання здаються неймовірно простими. З усім тим у коментарях вони нерідко викликають бурю суперечок та дискусій.
Річ саме у різних відповідях, які отримують наші читачі. І хто ж з них має рацію, а хто помиляється?
А як справи із розв’язанням прикладів у Вас? Уже впоралися з усіма 4?
Якщо так, тоді перевіримо Ваші відповіді.
Відповіді
- Для розв’язку першого завдання Вам знадобиться одне шкільне правило. Стосується воно порядку виконання дій. Отож, спочатку ми виконуємо множення і ділення, а далі – додавання чи віднімання.
6 – 2 * 0 + 2 / 2 = 6 – 0 + 1 = 7
- У цьому прикладі Ви повинні були отримати 104. Чому так? Тому, що спочатку ми множимо цифри 25 * 0 = 0. Далі знаходимо суму чисел, що залишилися.
- Для вирішення цього прикладу потрібно поділити розв’язок на частини: 3 + 3 * 3 / 3 – 3 = 3 + 9 / 3 – 3 = 3. Після цього початковий приклад стане таким:(3/3)³ = 1³ = 1
- У цьому випадку спершу розбираємося з чисельником і виконуємо дію в дужках 8 – 6 = 2. Тоді 36 / 3 * 2 = 24. І насамкінець згадуємо про знаменник: 24 / 6 = 4.
А Ви впоралися з усіма завданнями?
Напишіть нам в коментарях у Facebook!
Що різко відрізняє наші рідні інтер’єри від європейських
Який сенс жінці після шістдесяти робити манікюр
Тільки люди з дуже високим рівнем інтелекту здатні вирішити цю незвичайну задачку
Але якщо ви приїхали в гості, отримати дах та захист, то не думайте, що ваші плюшеві костюми, баловані діти та п’яні родичі, це правильно. Навіть якщо ви за це сплачуєте свої кровні гроші.
Індикатори бідності, або Речі, які свідчать про відстуність грошей в господарів