20 фактів, які звучать як брехня, але деякі з них можуть бути правдою

Навколишній світ настільки дивовижний, що він не перестає нас дивувати. Готові побитися об заклад, що навіть після всіх уроків біології ви не знаєте якого кольору в бегемотів молоко. А воно – рожеве! Уявляєте, скільки ще таких фактів опинилися поза вашою увагою!

Однак часто можна зустріти й фейкові факти, які не цілком відповідають дійсності. Тому для вас ми підготували добірку з фактів та міфів, які розширять ваш кругозір.

1. Особливою властивістю меду є те, що він не має терміну придатності. 

2. Восьминіг має не одне серце і навіть не два, а цілих три!

3. У синього кита серце має надзвичайно гігантські розміри. 

4. Натомість його гортань невеликих розмірів. 

5. Міф: Мурах на землі стільки, що їх загальна маса така ж, як і всіх людей. А на одну людину припадає 1,6 млн мурах. Правда: це твердження піддають сумніву, оскільки серед вчених немає консенсусу щодо загальної кількості мурах у світі та їхньої середньої маси.

6. Медуза Turritopsis Nutricula – це єдиний безсмертний живий організм, відомий людству. Медуза Turritopsis Nutricula – це єдиний безсмертний живий організм, відомий людству.

7. Раніше феншуй був мистецтвом вибору правильного місця для поховання. 

8. Міф: Кількість смакових рецепторів у ската становить 27 000. Між іншим, в людини у 4 рази менше. Правда: Кількість смакових рецепторів у ската складно перевірити, оскільки у відкритих джерел немає такої інформації.

9. Якби Юпітер був на такій відстані від Землі, як Місяць, то ми б бачили таку картину:

10. Міф: Людський організм вміщає в 10 разів менше клітин, ніж бактерій. Правда: У дослідженні 2016 року вчені встановили, що насправді це співвідношення становить близько 1,3:1 у середньостатичного дорослого чоловіка. Це ж співвідношення у жіночому організмі — 2,2:1.

Пошепки

11. На Кіпрі ім’я Діда Мороза – Василь.

12. Франкенштейн – це відоме ім’я, яке належить вченому, що створив славнозвісного монстра. 

13. Під час дощу на Сатурні і Юпітері падають не краплі води, а алмази. 

14. Якщо поставити пісок під лінзу мікроскопа, то ось що з цього вийде:

15. Міф: Зір люди не стане гіршим від читання при поганому освітленні.  Правда: згідно з незалежною перевіркою фактів Voxcheck, читання при поганому освітленні не дуже впливає на гостроту зору, однак воно все одно є шкідливим для організму. Після такого заняття людина може відчувати напруження та сухість в очах, що може мати негативний вплив на організм.  

16. Насправді золотій рибці некомфортно у круглому скляному акваріумі.

17. Оксфордський університет старіший, ніж Ацтекська імперія. 

18. У будь-якій склянці води є молекула, яка раніше була в тілі динозавра. 

19.Міф: Африканські слони, на відміну від індійських, не піддаються дресируванню. Правда:  Хоча індійських слонів дійсно частіше використовують у сфері розваг та туризму, африканські слони теж піддаються дресируванню.

20. На фото зліва – свічка горить на Землі, а справа – в умовах невагомості.

І пам’ятайте, якщо у вас є сумніви щодо 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector