20 модних ідей літнього ніжного манікюру

Що ж може різко підійняти настрій жінці? Таких речей є декілька, та вже ж чимало панянок найперше скаже: “Манікюр!”. І це не дивно, адже жінці так важливо відчувати себе красивою, що від цього повністю може залежати її настрій.

Світлий фон і легкі дизайни

Все, що маленьке, ніжне, в спокійних тонах — чудово доповнить ваш манікюр. І не важливо, хочете ви квітку, зайчика чи крапельку. Будь-яке ваше бажання зможуть виконати, головне — визначитись!

Обирайте свій відтінок синього, він зараз популярний!

Від темно-синього королівського до ніжного напівпрозорого блакитного! Оберіть той синій, який припаде вам до душі найбільше та носіть його із задоволенням літніми вечорами. Можна також обрати більш нейтральний фон і просто доповнити його синім дизайном.

Рожевий колір — той особливий і дівочий, який періодично обирає кожна дівчина чи жінка. Він актуальний в будь-яку пору року, обирайте його тоді, коли відчуваєте таку потребу в ніжності та легкості. Доповнюйте свій рожевий фон квітами та блискітками, бусинками і малюнками, втілюйте свою фантазію.

Пошепки

Додайте досі актуальної геометрії

Можна обирати, що захочеться, а також доповнювати свої геометричні малюнки різноманітними прикрасами та новими відтінками. Спробуйте!

Якомога більше кольорів і яскравості!

Додавайте на свої нігтики тих відтінків, яких потребує ваш внутрішній світ. Манікюр теж частково робить життя яскравішим, тож доповнюйте свої літні вечори  фарбами!

Існує одне правило при виборі нового манікюру: щоб подобався вам!

А ви надаєте перевагу довгим чи коротким нігтикам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Adblock
detector