20 порад відомого психолога змінять ваше уявлення про життя! Виявляється, іноді ми все робимо неправильно……

1. Ваша мета — не щастя, а життяМи так спішимо почуватися щасливим, що в процесі забуваємо, як воно взагалі. Щастя приносять нам люди, які знаходяться поруч, смачна їжа, приємні враження. Щастя треба ловити в моменті, а не чекати його десь з неба. Бо отак, в очікуванні, можна пропустити все.

2. Спочатку — любов до себе. А решта — потімДумка оточуючих точно не змінить вас на краще. Будьте собою, намагайтеся ставати кращою версією себе. Памʼятайте: якщо вам комфортно — ви не зобовʼязані підлаштовуватися під когось.

3. Не чекайте схвалень та стусанівРухайтесь вперед у власному ритмі. Не чекайте, доки хтось зробить все за вас. Візьміть контроль у свої руки. Тільки так ви зможете все.

 4. Не забувайте, що слова без дій не варті нічогоРеалізовуйте все те, що задумали, аби досягти успіху. Адже це й відрізняє дорослих, зрілих людей від дітей — уміння діяти, а не пускати слова на вітер.

5. Майте чіткий план своїх дійРозставте пріоритети так, як підказують вам серце і розум. Не відступайте від власних планів, не дивлячись навіть на найскладніші моменти.

6. Шукайте ворога в собі.Ми звикли, що найбільше болю приносить нам оточення. Тому закриваємось від світу і допомоги інших людей. Але найбільш наш ворог — ми самі. Саме ми не даємо собі рухатися далі.

7. Не намагайтеся подобатись усім!Людей на світі багато, тож кожному з них ви точно не вгодите. І це не привід, щоб сумувати чи засуджувати себе. Якщо хтось не сприймає вас справжнім — це просто не ваша людина.

8. Мрійте про доступнеЦе не значить, що свої думки треба обмежувати. Мріяти — добре в будь-якому віці. Але зосереджуйтеся лише на тому, чого досягти реально. Це може бути надскладно, але реально. Так ви точно не розчаруєтесь у власних очікуваннях.

9. Негативні емоції — теж емоції Саме поганий досвід дозволяє відчувати себе краще. Завдяки негативу ми вчимося бачити світло та рухатися далі. Копатися в собі — важко і неприємно, але вкрай потрібно.  

10. Тримайте ворогів якомога ближче до себе Друзі не завжди готові казати нам правду, аби не образити наші почуття. А от люди, які для нас не дуже приємні — готові розповісти нам все так, як воно і є. Навіть якщо ця правда буде неприємною, її треба навчитися слухати.  

11. У книгах є велика мудрістьТому краще прочитайте хорошу книжку замість розмови з посереднім співбесідником.

Пошепки

12. Не гайте часу даремно. Замість того, щоб порпатись у чужому житті — зосередьтесь на собі. Це вплине на вас значно позитивніше.  

13. Обирайте ті стосунки, де обирають вас. Людина не повинна затягувати вас на дно. Якщо ви відчуваєте, що стосунки, романтичні або ділові, заважають вам розвиватися і стримують вас від успіху – чи варто їх продовжувати?

14. Живіть у суспільствіВикиньте зі своєї голови страх заговорити з кимось, попросити про допомогу чи пораду. Світ не налаштований проти вас, якщо ви відкриті до нього. 

15. Навчіться бути самотнімиЛише на самоті людина може досягти піку емоційного зростання. Не позбавляйте себе цієї можливості, тікаючи від часу на одинці із собою. 

16. Випромінюйте щастя.Не бійтеся осуду – діліться з найближчими позитивними емоціями. Якщо сіяти щастя, то можна зібрати дуже добрий урожай.

17. Не намагайтесь наздогнати когосьКожен із нас рухається у власному темпі. Не картайте себе за “відставання” від життя. 

18. Не фокусуйтесь на образах.Успішні люди завжди отримують ножі в спину. Але це лише означає, що вони попереду. 

19. Хваліть себеІнакше ви будете шукати недоліки в інших. А це – велика проблема. Пам’ятайте: треба випромінювати добро. Особливо для себе.

20. Живіть для себеБо в дні найбільших злетів та падінь ніхто не буде для вас ближчим, аніж ви сам. 

Яке правило сподобалось вам найбільше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector