20 цитат Моніки Беллуччі

Моніка Беллуччі — італійська богиня і просто жінка, визнана однією з найкрасивіших на Землі. Її харизма і природна жіночність не залишає жодного чоловіка байдужим. Крім цього, Моніка Беллуччі мати двох чудових дітей, знає три мови і обожнює йогу.

Ось деякі її висловлювання, як доказ того, що в людині може бути все прекрасно: і зовнішність, і душа, і думки …

1. Нам ніхто не належить: ні наші чоловіки, ні діти. Ми можемо тільки чимось ділитися з людьми, яких любимо.

2. Люди можуть пробачити людині розум, навіть талант, але красу — ніколи.

3. Жінка може любити так, ніби ніколи не піде. Але може наступити такий день, піде так, ніби зовсім і не любила.

4. Для мене ставати старою — значить ставати кращою!

5. По-моєму, нерозумно, будучи молодою і красивою, ставати утриманкою якогось товстосума, нескінченно марнувати життя на тусовках. Краса повинна допомагати нам знайти гармонію, любов і сенс в цьому божевільному світі.

6. Людське знання значно зросло в сфері технологій — але не в сфері почуттів.

7. Що я буду робити, коли постарію і моє відображення в дзеркалі більше не буде радувати? Те ж, що робила і моя мама. Я не буду дивитися в дзеркало — я буду дивитися на своїх дітей.

8. Ні за що на світі не хотіла б, щоб мені знову було 20. Зараз я набагато щасливіша, ніж тоді, адже в тому віці ми ще тільки пізнаємо себе, намагаємося зрозуміти, ким хочемо бути, страждаємо від невпевненості в собі. Зараз я точно знаю, що мені потрібно, а без чого я можу прожити.

9. Краса стає живою і цікавою, коли вона прихована одягом.

10. Жіночність — це гармонія, природність і чуттєвість.

11. Не розумію жінок, які говорять, що чоловіче бажання їх принижує. По-моєму, вони просто не ладять з собою.

12. Я завжди кажу молодим дівчатам: «Навчіться любити своє тіло!» Адже ідеалу не існує, і цілком очевидно, що жінка з формами не менше прекрасна, ніж худенька дівчина. Просто потрібно навчитися приймати себе такою, яка ти є.

13. Відчувати внутрішній комфорт — це не те, як ти виглядаєш зовні, а то, що ти відчуваєш всередині.

14. Краса і справді сила, але тільки якщо ти вмієш нею користуватися. Це все одно що мати Феррарі: якщо не вмієш їздити по-справжньому, воно тобі ні до чого.

15. Не потрібно ненавидіти людей, які заздрять, тому що вони визнають, що ти краще.

16. Кожній жінці подобається бути коханою.

17. Любов живе тільки тоді, коли є повага один до одного і свобода. Бажання володіти іншим як річчю — абсурд.

18. «Я народила першу дитину в 40, другу — в 45. Зіграла в« Бонді» в 50. І я ні за що не хотіла б, щоб мені знову було 20. 
В молодості у тебе є la beauté du diable («краса диявола»), як кажуть французи. Краса, яку ти не усвідомлюєш. Але коли тобі 50, всередині тебе народжується краса іншого роду, і вона надає тобі сили. Ця сила не прив’язана до краси».

19. Хтось сказав мені, що всередині всіх артистів є сплячі красуні, і кожен раз граючи роль одна з цих красунь прокидається. Усередині нас є все. Нам потрібно тільки побачити це.

20. Я ніколи не буду худою. Я по натурі досить лінива. Люблю поїсти. Я справжня — така. І не має наміру ставати несправжньою.

21. Якою б сильною не була жінка, вона чекає чоловіка сильнішого від себе. І не для того, щоб він обмежував їй свободу, а для того, щоб він дав їй право бути слабкою.

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: