21 фото про те, що відбувається з людьми після того, як вони потрапляють в Голлівуд

Магія спецефекту.

Ми дуже добре знаємо, що кіно — це просто ретельно продумана ілюзія. Фільми та телепередачі таких жанрів, як фентезі та наукова фантастика, вимагають від глядачів пожертвувати реалізмом і логікою заради задоволення. І тут не обійтися без візуальних ефектів вищого рівня, які дають нам міфологічні істоти, комп’ютерні монстри і футуристичні сценарії.

Насправді, більшість фільмів, які, на вашу думку, були зняті в місцях, де захоплює дух, зазвичай виробляються в студіях з використанням комп’ютерної графіки (CGI). Один з акаунтів Instagram присвячений збору доказів цього.

«Movies.effects» показує сцени з фільмів без спецефектів, показуючи, що вся ця магія, яку ми бачимо на екранах фільмів, є нічим іншим, як результатом тривалого виробничого процесу.

1. Вартові Галактики

2. Нам терміново потрібен міст

3. Аліса в країні чудес

4. Пірати Карибського моря

5. Гра престолів

6. Гаррі Поттер

7. Книга джунглів

8. Планета мавп: війна

9. Пірати Карибського моря

10. Гаррі Поттер

11. Красуня і чудовисько

12. Гаррі Поттер

13. Пірати Карибського моря

14. Дедпул

15. Кінг Конг

16. Термінатор Генезис

17. Гаррі Поттер

18. Гра престолів

19. Бахубалі: Початок

20. Чорна Пантера

21. Сан Андреас

А ви знали, чому фон перед спецефектами зелений? 

Ця техніка називається хрому кeй (keying або chroma key) і дозволяє максимально швидко відокремити об’єкт зйомки від фону, з метою його подальшої заміни. Оскільки найчастіше на кей знімають людей (їх найважче вирізати вручну, кадр за кадром), то і колір екрану береться максимально віддалений від тонів людської шкіри — зелений або синій.

Процес відбувається в такий спосіб. У відповідній програмі користувач задає команду «видалити всі зелені пікселі», і система прибирає всі зелені пікселі. При цьому не чіпаючи пікселі інших кольорів.

Чудово, правда?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: