22-річна модель з синдромом Дауна прагне стати ангелом Victoria Secret і змінити стандарти краси

Медлін Стюарт — модель з Австралії. У ній є щось особливе, що виділяє її серед інших дівчат на подіумі. У неї мільйони підписників. Її обличчя опинилося в таких відомих виданнях як Vogue, Cosmopolitan і The NY Times. Крім того, вона працювала в багатьох куточках світу і стала великим натхненням для тисяч людей своєю неймовірною історією. Коли вона вирішила стати професійною моделлю, то прагнула зробити абсолютно все, щоб її мрія здійснилася, і ніщо не могло її зупинити, навіть синдром Дауна.

Медлін Стюарт — 22-річна австралійська дівчина і супермодель. Коли мама Медді взяла її на показ мод в 2014 році, вона сказала: «Мама, я модель». Її мама, Розанна, знала, що це буде непросто, тому що світ моделінгу дуже жорстокий. Сотні дівчат хочуть бути на подіумі. Але, як і кожна мама, вона хотіла, щоб її дочка була щаслива.

Щоб досягти своєї мети, Медлін втратила більше 44 фунтів. За її словами, тоді вона ненавиділа навіть ходити, але її мрія стати моделлю спонукала її повністю змінити свій спосіб життя, і трансформація разюча.

Не дивно, що з такою самовіддачею Медлін швидко перетворилася в професійну супермодель. Її перша поява на подіумі відбулася в 2015 році. Вона є першою в світі супермоделлю з синдромом Дауна та була визнана журналом Форбс, як «Перший гравець, якому вдалося змінити правила». Вона з’явилася на 6 останніх сезонах Тижня моди в Нью-Йорку, Тижня моди в Парижі і Тижня моди в Лондоні. Медлін з’являється в 18 показах за сезон. «Їй не потрібно готуватися. Вона завжди готова,»- сказала мама Медді, Розанна Стюарт.

Правда в тому, що шлях Медді набагато ширший, ніж просто дефіле на подіумі. Швидше за все, вона про це навіть не замислювалася, коли починала свою кар’єру. «Тільки те, що у вас інвалідність, не означає, що ви не можете досягти своєї мрії», — вважає мама Медлін.

Вона тут, щоб змінити світ, змінити суспільство і змінити нас. Вона тут, щоб показати нам, що люди з синдромом Дауна прекрасні, і що вони можуть стати успішними і відомими. «Ось чому ми робимо це … такі люди, як Медлін, додають кольору в світ», — сказала мама Медді.

На жаль, здоров’я Медді все ще приносить їй деякі проблеми, і в кінці 2018 року їй довелося провести деякий час в лікарні. Операція ніколи не буває легкою, але тепер Медді повернулася на подіум.

Медлін згадала, що у неї була одна велика мрія — дефілювати на шоу Victoria’s Secret Fashion і стати першим ангелом з синдромом Дауна. Дивлячись на рішучість цієї дівчини і її прагнення до успіху, ми не здивуємося, якщо одного разу побачимо, що це сталося. Ніколи не говори ніколи.

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: