23 невеличкі правила заощадять купу вашого часу! Бо в них зібрана вся книжкова мудрість…

Я все життя працювала в бібліотеці. Скільки книг за цей час перелопатила – страшно й думати. І от що я помітила: кожен автор розказує, як правильно жити. Як краще поводитись чоловікові, як повинна нести себе жінка… Мене від цього вже аж нудить! Бо немає якихось особливих секретів щасливого життя. Є те, чим живуть усі без винятку люди. І все це можна вмістити в пунктів:

1) Не чекайте нічого поганого, не сподівайтесь на щось хороше. Якщо у вашому житті нічого не відбувається – насолоджуйтесь тишею. Її так мало, що ми не вміємо цінувати ці миті.

2) Навчіться бачити щастя в собі. Ні люди, ні речі не зможуть подарувати вам цього відчуття. Лише ви самі. 

3) Ви можете не боятися брехні. Але пам’ятайте, що за все в цьому житті доводиться платити. 

4) Тримайте спину рівну. Повірте, ніщо не додає людині більшої впевненості, ніж добре постава. 

5) Не соромтеся власних комплексів. Іноді може здаватися, що недоліки є лише у вас, решта людей – ідеальні. Але це далеко не так. Відкривайтеся світу і він відкриється вам. 

5) Бути лідером – залишатися ним завжди. Цей принцип повинен бути стилем вашого життя, якщо ви хочете досягти успіху. 

6) Добра своїй країні може бажати лише та людина, яка відчуває її історію як свою власну. 

7) Ми будемо щасливим тоді, коли керівництво нашої країни буде проходити обстеження в психіатра. Повірте, божевілля було б значно менше.

8) У чоловікові найбільше треба цінувати манери та думки. Вони ж не жінки, щоб бути повністю досконалими. 

9) Не намагайтесь полетіти до того, як навчитеся літати. Закінчується це погано. Та й задоволення від короткого польоту буде мало. 

10) Не спішити у всьому бути кращим. Будьте щасливим, а решта прийде згодом. 

11) Відчуття міри врятує вам життя. Умійте вчасно зупинитися та поставити все на паузу.

Пошепки

12) Не чекайте особливих моментів. Поки ви дочекаєтесь – ваше життя мене. 

13) Ставте цілі та мрійте про майбутнє. Навіть якщо чуєте від когось, що це вам не під силу. Особливо, якщо чуєте подібне. Від нашого бажання залежить усе. Без нього ми лишаємось на дні та задовольняємось мінімумом. 

14) Не намагайтеся досягти успіху. Ви ніколи не знатимете, настав він уже чи ні. Зробіть це стилем свого життя, а не черговим пунктом у власному записнику. 

15) Навіть якщо весь світ кричить вам, що це дурна ідея, але ви відчуваєте, що рухаєтесь правильно – робіть так, як каже серце. Ви точно будете знати, що спробували. 

16) Не шукайте крайніх. Беріть на себе відповідальність, робіть висновки, рухайтесь далі. Інакше не зрушите з місця.

17) Не дозволяйте страху керувати своїм життям. Кажуть, у наше життя приходить те, чого ми найбільше боїмося. Не бійтеся нічого. Знаходьте в собі силу, сміливість та бажання жити. І нічого не зможе зупинити вас на шляху. 

18) Якщо доля дає вам шанс – беріться за нього руками й ногами. Не шукайте виправдань своєму страху, не чекайте, що все складеться саме собою. Тільки ви відповідаєте за власне майбутнє.

19) Доводити щось комусь – марна справа. Не витрачайте своє життя на людей, яких у ньому взагалі не повинно бути. Будьте оптимістом. Не оточуйте себе ворогами.

20) Навчайтесь. Постійно і вперто. Не заради дипломів чи похвали. Заради себе, заради власних вмінь та перспектив. Розумна людина цікава. 

21) Не піддавайтесь емоціям. Є питання, до яких краще підходити раціональні. Зайві переживання тут точно не зіграють вам на руку. А от вміння контролювати себе приводить до кращого результату.

22) Тримайтесь якомога далі від людей, які емоційно вас виснажують. Зустрічайтесь рідше, говоріть менше. Це може бути важко і незвично, але точно збереже ваші нервові клітини на більш потрібні речі.

23) Усе починається з вашої голови. Тому спочатку навіть порядок там, а тоді вже рухайтесь далі.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector