Думали нам родичі з села, хоч м’яса якогось дадуть, а вони яєць у сумку напхали! От вона гостинність

То ще було минулого літа. До нас родичі приїхали з міста, погостювати.

А саме тоді розпал сільских буднів був. Покоси. Чоловік зранечку поле косить, а я з дітьми потім перевертати його ходжу. А полів у нас було декілька. До того ж за городиною треба було дивитися, полоти.

Гостей, звісно, на покоси ніхто не тягне. Хоча, я від зайвих рук допомоги би не відмовилась.

А так мені доводилось вставати ні світ ні зоря. Готувати любим родичам сніданок і якийсь обід, щоб не сиділи голодні, поки я повернусь, а сама швиденько в поле біжу.

І тільки до вечора ми додому повертались. Нічого не зробиш, пора така випала.

А вони на нас ображатись почали. 

– От і приїжджай до вас в гості після цього! Вдень ми нікому не потрібні! Їсти немає що! Що ви за господарі такі!

– Так покоси ж, Іване! Погода чекати не буде! Ближче до вихідних передають грози, і що нам тоді робити? А їжу, то ось зранечку встаю і готую, хто вам не дає їсти?

Пошепки

Іван з дружиною зазбирались додому. Мовляв, як покоси важливіші за родичів, які раз на колись приїхали, то значить і їм тут робити немає чого!Я в дорогу зібрала їм яєчок, курку общипала і огірків з помідорами консервованих поклала, зелені свіжої з городу. Посадила на автобус, перехрестила і відправила додому.

Після цього я отримала купу скарг від родичів.

– В гостях нас голодом морили: один суп і яйця! І навіть з собою куска нормального м’яса не поклали! Знову яйця і трава якась! Тьху! Що ж родичів нам Бог послав!

Мене це обурило! Звідки я м’яса мала набрати, щоб його ще роздавати? Сама ж купую. І то небагато, бо тримати немає де! Морозильник маленький, все м’ясо псується в теплі. 

Всі думають, що якщо ви живете у селі, то у вас тут м’яса, хоч відбавляй! А ви ніколи не помічали, що немає вже ні корів, ні свиней на подвір’ях у людей. Асе тому, що м’ясо стало набагато дешевше просто купити в магазині, ніж виростити самому!

Спеціально свиню колоти, щоб родичам м’яса дати? Ну, це вже ні! Курку, будь ласка! Не подобається, не приїжджаєте.

Хіба я не правильно кажу?

Як ви думаєте, правильно говорить жінка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Adblock
detector