25 років тому виїхала в Іспанію на заробітки. А всі сусіди та родичі в селі кажуть, що я зозуля та заробляю гроші не дуже порядним шляхом!

Я поїхала в Іспанію ще 25 років тому. І була першою на селі жінкою, яка започаткувала таку “моду” на заробітки. Ну бо яка там нормальна робота з нормальною зарплатою? Прибирати помиї на фермі за пару копійок? Чи спину на городі гнути?

Розуміла, що заробітки – то єдиний шанс прогодувати родину. Мій колишній чоловік тоді сильно пиячив, грав у карти. Раз навіть вкрав у мене золотий хрестик, аби виплатити борг за карти. Тим паче, що у нас тоді була маленька донечка, Мар’янці виповнилося тільки 3 рочки.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Тому я сталево вирішила податися в Іспанію. Вигнала чоловіка з хати, написала заяву на розлучення та відвезла донечку до мами в сусіднє село. Звісно, сусіди та родичі казали, що я погана мати-зозуля, раз так кидаю дитинку. Однак, за що і як я повинна ростити Мар’янку? От де взяти гроші на підгузки, на одяг та суміші? Всі такі мудрі, коли треба інших засуджувати!

Мені були до одного місця докори родичів, головне, аби моя доня росла в достатку. Тим паче, в Іспанії швидко знайшла роботу, сиділка для літньої сеньйори. Я їй давала ліки, прибирала вдома, готувала їсти, ходила в магазин та аптеку. Навіть купала бабусю та витирала з нею одне місце, коли та ходила в туалет. Вибачте вже за такі деталі, просто всі повинні знати, як закордоном важко заробляються гроші.

Я всі гроші висилала матері на картку, собі залишала буквально пару євро на якусь філіжанку кави та одяг. У хаті зробили гарний ремонт, батько з майстрами добудував другий поверх та ще літню кухню. Навіть купили посудомийку та плазму до хати. І тоді всі сусідки заздрили моїм батькам, то такий гарний будинок мають.

Навіть щоліта купувала батькам та донечці путівки кудись в Туреччину, Єгипет чи Болгарію. Однак, не думала, що тут знайду не тільки стабільний заробіток, але й кохання.

Тоді до сеньйори приїхав її онук, Алекс. І він як побачив мене, то одразу почав засипати компліментами. Навіть на 2 день привіз величезний букет квітів та запросив у ресторан. Я не збиралася на особистому житті ставити хрест, тому погодилася піти на побачення з Алексом.

Він виявився досить приємним та хорошим чоловіком. Такий турботливий, уважний, постійно цілував мене в руку. От порівняти мого колишнього та Алекса – то просто небо та земля. Я навіть була здивована, що ще такі гідні чоловіки існують, чесно!

І з Алексом я вже одружена 4 роки. Донька та батьки добре прийняли такого іноземного чоловіка, нічого поганого про нього не казали. Але ж ви розумієте саме, що в маленькому селі навіть пси про все на світі знають.

От і моя колишня свекруха та чоловік почали розпускати чутки:

Пошепки

– Думаєте, вона там дійсно за пенсіонерами доглядала? Ага, знаємо ми таку роботу! Десь на трасі стоїть та чоловіків одним місцем обслуговує!

– Не вірю, що в Іспанії можна аж на такі статки заробити. Ваша донька якимись брудними справами займається.

На жаль, знайшлися родичі, які дійсно вірили у ці плітки. Діло дійшло до того, що вони навіть з моїми батьками не віталися у церкві!І знаєте, мені так було боляче, що думала, аби кинути Алекса та повернутися додому. Однак, чоловік мене заспокоював, казав, щоб я не звертала уваги і це все звичайна заздрість.

– Аморе, вони живуть у злиднях. А ти моя королева, все маєш. Вони ображаються через гроші!

У мого Алекса бізнес, прокат та ремонт катерів яхт. Ми живемо у Валенсії, тут морський туризм дуже популярний. Багато клієнтів, серед них також якісь депутати та місцеві чиновники. Відповідно, мій чоловік отримує дуже багато грошей. 

Я подарувала батькові на Різдво нову машину, мамі привезла шубу та чобітки. А для Мар’янки ми з Алексом купили квартиру в новобудові з дизайнерським ремонтом. 

І знову всі в селі знали про мої статки. Однак, цього разу ніхто не засуджував. Навпаки, всі родичі та знайомі згадали, що у мене та чоловіка багато грошей та почали просити про допомогу.

Комусь треба позичити гроші на лікування, іншим знайти роботу в Іспанії чи дати тисячу євро за кредит. От наче я банкомат, який повинен всім безвідмовно дарувати бабло.

Ну я не дурепа, звісно, всім таким попрошайкам сказала “ні”. А вони на мене образилися і тепер нові чутки по селі розносять. Бачте, яка я скнара, як мене таку паскуду земля все ще носить?

Тільки мені ні каплі не соромно. Повірте, я важко працювала в Іспанії, аби заробити гроші для родини. А ті, хто найбільше мене засуджували за таке, тепер моментально полюбили. 

Ось яку силу мають гроші на людей. Я буду піклуватися тільки про батьків та доньку. А решта хай котяться зі своїми проблемами в одне місце. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector