3 місяці живу з коханим і вже думаю про розлучення – а все через його “звичку” на кухні! Дорослий чоловік, а такі дурниці робить

Я живу з Олексієм тільки 3 місяці. Ми нещодавно розписалися та почали жити разом на квартирі моєї покійної бабусі. І, якщо чесно, я не думала, що після шлюбу чоловіки змінюються. 

Ні, мій Олексій не пиячить, не грає у якісь азартні ігри на гроші, не гуляє десь там на стороні. У нього з’явилася дуже дивна звичка. Він хоче їсти все тільки свіже. 

Раніше я цього не помічала. Ми і так рідко ходили у якісь ресторани чи купували готову їжу в супермаркетах. Але зараз, коли ми почали жити разом, то Олексій вимагає готувати все свіже з-під ножа. А все почалося зі вчорашньої гречки та курячої ніжки, яка залишилася після новосілля

– Я не хочу це їсти!

– Чому? Вчора тобі все смакувало. 

– Ангеліно, вчора воно було свіже. А сьогодні воно вже не таке смачне. Ти розумієш чи ні?

Я тоді була ще поступливою та все-таки приготувала йому свіжу картоплю та відбивні. А це зайняло у мене чимало часу. Адже треба картоплю помити, почистити, порізати, запекти. Ну і потім відмити весь посуд. 

І після цього почалася епопея з їжею. Олексій ні в яку не хоче замовляти піци з ресторанів, купувати готові салати чи закуски в Сільпо біля нашого будинку. Зранку я прокидаюся на 20 хвилин раніше, аби все йому свіже приготувати. Добре, що хоча б на роботу він бере звичайні бутерброди, бо їх не треба розігрівати і вони можуть довго простояти в холодильнику. 

У нашій родині працюємо ми двоє. І в мене дуже насичений графік, повертаюся додому інколи о 6, інколи навіть о 8 вечора. Приходжу наче той витиснутий лимон. І як думаєте, куди далі крокую? На кухню. 

І Олексій не буде їсти прості макарони. До них треба приготувати соус на вибір, ще запекти м’ясо, салатик зробити. Словом, годину на кухні я точно витрачаю вдень. Він навіть не хоче їсти розморожений сир на сирники, котлети. Все я маю давати йому свіже. 

Спершу я намагалася з ним спокійно поговорити. Ну це не нормально, що жінка після роботи повинна ще гарувати на тій кухні, як нещасна попелюшка. Мені вже елементарно стало шкода робити манікюр, бо нігті постійно брудні та поламані. 

– Ну а моя мама постійно готувала все свіже. І це при тому, що нас у родині було 3 братів та мій тато. 

Пошепки

– Шановний, твоя мама не працювала на роботі, у неї було море вільного часу. 

– Це суті не міняє. Вона нас любила і проявляла турботу в кулінарії. Навіщо тоді ми одружувалися, якщо тобі лінь навіть котлети свіжі приготувати?

Я вже не знаю, що робити. Моя мама каже, що Олексія вже не виправити. Якщо йому свекруха все під носа подавала, то я вже точно не маю планку попускати. 

Однак, я дійсно не можу кожен вечір проводити на кухні. У мене все-таки є подруги, якісь хобі. Хочу елементарно прийти з роботи та глянути свій улюблений серіал, а не чистити картоплю на ті проклятущі деруни!

Якби у мене була якась пароварка, мультиварка чи електрогриль, то це б значно полегшило життя точно. Але ми не так багато заробляємо, аби купити це диво техніки. Тим паче, Олексій знову почне мені дорікати “а от моя мама”. Спасибі, що не змушує ще одяг вручну прати господарським милом. 

Мені тільки 23. Можливо, я чогось ще в цьому житті не розумію, молода і зелена. Але це не нормально, коли чоловік постійно дорікає за страви, які я приготувала. 

Я маю надію, що Олексія вдасться якось перевиховати, йому тільки 25. 

Можливо, тут є жінки, якісь колись мали схожу проблему. Як мені з цим боротися? Встановлювати свої правила чи що? Бо моя мама каже тільки одне “змиритися”. А я не хочу в наймичку перетворюватися!

Що Ви можете порадити нашій юній читачці? Як боротися з такою “звичкою” коханого? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector