3 поради, які допоможуть вашим вазонам залишатися довговічними!

Дуже неприємно та прикро, коли ваші квіти у вазонах гинуть. Щоб цього не сталось, потрібно розібратись, як за ними доглядати.

У цій статті ми розповімо про те, як доглядати за вазонами, щоб вони не зав’яли!

Пошепки

Перший крок – переконатися, що ви використовуєте правильний тип води. Водопровідна вода може містити хімічні речовини, які можуть скоротити термін життя ваших квітів, тому краще використовувати дистильовану, якщо це можливо. Якщо ви не можете дістати її, дайте водопровідній воді відстоятись протягом 24 годин, перш ніж використовувати її для поливу рослин. Це дасть хімікатам час випаруватись.

Наступний крок – дати вазону потрібну кількість води. Переполив може бути так само шкідливий, як і недостатній полив, тому важливо дотримуватися балансу. Найкращий спосіб зробити це – перевірити ґрунт перед поливом. Якщо він сухий, полийте рослину. Якщо ґрунт уже вологий, пропустіть полив на день або два. Також важливо стежити за погодою. Якщо було особливо жарко і сухо, вашим квітам потрібно більше води, ніж зазвичай.

І, нарешті, не забувайте про догляд за вазонами! Це означає видалення з рослини всіх листків або квіток, що відмирають. Це допомагає рослині сконцентрувати свою енергію на здорових кольорах, і гарантує, що ваша композиція виглядатиме найкращим чином.Використовуючи ці поради, ви будете впевнені, що у вашому будинку будуть гарні та довговічні вазони! Якщо ви схожі на більшість людей, ви, ймовірно, не можете уявити світ без квітів. Вони прикрашають наші будинки, приносять нам радість та додають

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector