3 правила макіяжу, які допоможуть приховати навислу повіку

Очі мигдалевидної форми вважаються ідеальними, однак всі ми різні, й не кожна жінка може похвалитися чіткими рисами обличчя. Правда, це не позбавляє нас можливості мати ефектний та привабливий вигляд, просто варто вміти приховувати власні недоліки. Сьогодні ми поговоримо про один з них – навислі повіки. Така особливість може створювати втомлений вигляд обличчя, а ще додавати трішки років. 

Які ж помилки допускають більшість жінок, що лише підкреслює присутність навислої повіки?

Тонка стрілка

При наявності такої особливості, контур рухомої повіки є вузьким, тому якщо малювати товсту стрілку, то ви практично замалюєте весь простір й погляд буде важким, а очі при цьому меншими. Щоб не підкреслювати цей недолік, варто обирати вузькі стрілки: просто промальовуйте тонку лінію, не виводячи її за зовнішній куток.

Також можете дотримуватися особливої техніки: малювати ліні до загину шкіри, а потім перервати її й вивести в гору. Потім від верхнього кутка довести ще одну лінію, що буде сполучати хвостик, а порожнечу всередині потрібно заштрихувати. 

Ніякого блиску в макіяжі

Складка при такому типі повік є виразнішою, тому блискітки зазвичай будуть накопичувати в ній, а не рівномірно розподілятися. Так очі будуть мати втомлений вигляд, до того блиск привертає увагу, а нам не потрібно робити акцент на недоліках. Нанесіть матові тіні, однак можете зробити невеличкий акцент за допомогою шимеру на центрі повіки.

Добре розтушувати темні тіні

Також не забувайте про ще одну поширену помилку: не можна надто затемняти зовнішній куток ока. Це також робить погляд важким, візуально зменшує очі й лише підкреслює навислу повіку. Якщо ж ви затемняєте зовнішній кут, то слідкуйте за тим, щоб ретельно розтушовувати тіні, перехід не має бути помітним. При цьому спрямовуйте тіні вгору до хвостика брови.

Для створення правильного макіяжу знадобиться терпіння, вправність і практика. Не варто застосовувати нові техніки перед важливою зустріччю. 

Ви знали про ці особливості?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector