3 продукти, які покращують пам’ять. Перевірила на власному досвіді і вам раджу спробувати!

Вже після 50-ти років наш мозок перестає нормально працювати, не запам’ятовує звичайну інформацію, втрачається увага і концентрація. 

І навіть зараз вчені вже виявили зниження когнітивних здібностей у молодого покоління, яким ледь виповнилося 20! 

Але, на щастя, є перелік 3 продуктів, які допоможуть повернути здорову пам’ять і покращити самопочуття. Не дарма вчені кажуть, що найкращі ліки – це те, що дає природа. Можете забути про дорогі аптечні засоби.

Я рекомендую купити в магазині звичайні продукти: петрушку, гарбузове насіння та бобові. 

Петрушка:

У ній міститься велика кількість апігенін, який, власне відповідає за встановлення нових нейронних зв’язків. Окрім цього, петрушка допомагає підвищити кількість відростків нервових клітин, що відповідають за роботу мозку. Також петрушка покращує наш настрій і формує корисні звички. 

Вчені радять включити до раціону 50 грамів петрушки щодня. Її можна вживати разом з салатами, додавати смузі чи викладати на канапки. 

Гарбузове насіння: 

Пошепки

У насінні міститься велика доза білка, вітамінів і цинку. Вони активно запобігають руйнуванню пам’яті та приводять функціональність мозку в норму. 

Також насіння налагоджує функціонування щитоподібної залози, зупиняє руйнування суглобів та нормалізує згортання крові. Рекомендована доза сирого насіння – 140 грамів на добу. Його можна їсти самостійно, або ж додавати у випічку чи салати. 

Бобові

Це джерело корисних елементів, таких як білок і клітковина. Квасоля, горох, соя, сочевиця мають достатню кількість заліза, який є важливим елементом живлення мозку. А ось у какао-бобах міститься багато антиоксидантів, які нейтралізують вільні радикали. 

Бобові запобігають розвитку деменції у літніх людей, появі склерозу та підтримувати нормальну функціональність розуму. 

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector