3 речі, які видають відсутність смаку у їх власниці

В гардеробі більшості з нас є речі, які вже застаріли, і які краще не обирати для створення стильних образів. Сьогодні ми поговоримо про одяг, який став антитрендом і лише дешевить зовнішній вигляд жінки. Якщо ви не хочете бути надто простакуватими та позбавленими смаку, просто позбудьтеся цих речей. 

1. Приталена косуха 

Ці куці приталені курточки зараз є суцільним антитрендом. Не має нічого дивнішого та безглуздішого, ніж коротенька косуха на елегантній жінці. До того ж такий фасон не є комфортним, оскільки значно сковує рух. А ще більшість з моделей дуже схожі між собою, тому важко створити стильний образ. Краще придбати вільну косуху оверсайз, а ще можете звернути увагу на інші кольори, зокрема коричневі та бежеві. 

2. Тонкий приталений трикотажний кардиган 

Пошепки

Кардигани можуть бути і довгої, і короткої довжини. Зараз взагалі не варто обирати приталені варіанти, особливо якщо ідеться про вузькі кардигани. Залиште ці речі для дачі, або ж для походу на природу, адже можна накидати на себе в прохолодний літній вечір. Зараз стильними є кардигани зі щільної тканини, які краще тримають силует. Варто звернути увагу на моделі об’ємного крою, з фактурної в’язкою. Довжина такого кардигану може бути довільною. 

3. Принтований світшот

Дуже дивний вигляд має в жіночому гардеробі має принтований світшот. Це, звичайно, максимально комфортний одяг, однак краще обирати світшоти однотонні, особливо актуальними є базові кольори, зокрема білий, бежевий, чорний. Краще оминайте ті речі, які містять в собі яскраві малюнки, візерунки, букети квітів. Це не додає привабливості, а лише робить образ дивним. До того ж зараз в тренді мінімалізм та лаконічність, а ще не обирайте приталені моделі. Оверсайз або ж вільний крій – це найкращий вибір. 

А у Вас є такі речі в гардеробі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector