3 роки Сергій брехав про свої корпоративи. Але рано чи пізно я мала про це дізнатися!

Три роки тому Сергій влаштувався на нову роботу. І гроші нам були ой як потрібні – оплата іпотеки, народження сина, віддати борги. А фірма досить хороша, відома у нашому місці. Це будівельна компанія. 

Після весілля ми не планували заводити дітей. Адже треба купити власну квартиру, машину, подорожувати. Однак, всі плани зруйнували дві смужки на тесті. Ну і що залишалося? Тільки народжувати.

Сергій працював таксисом, а ввечері підпрацьовував охоронцем у супермаркеті. Бувало, що додому не приходив ночувати. Мої батьки також всіляко допомагали – то продукти передадуть з села, куплять малюкові нові речі чи просто перекинуть декілька тисяч на картку. Ми і так були по вуха у боргах. 

А тут така чудова пропозиція. І я молилася Богові, щоб Сергія прийняли на ту фірму. На щастя, у нас все вийшло. Вже оплатили останній внесок за квартиру, зробили ремонт. Директор навіть Сергієві спеціально дав машину для роботи. Тому більше у нас не виникало проблем з фінансами. 

Двічі на рік чоловік їздив з колегами у гори – тімбілдінг. Та і вони часто робили зустрічі в суботу чи у кафе або ж просто пікніки. Однак, збиралися тільки працівники фірми. 

– Розумієш, я так новенький, хочу ще зі всіма познайомитися. Тому краще я піду один. Ну що ти там робитимеш? Ніхто жінок не бере, тільки чоловіча компанія. 

 Я без докорів сумління відпускала Сергія. Нехай він розважається з колегами. 

І ось Новий Рік, період корпоративів та святкувань. Фірма Сергія орендували ресторан, замовили діджея та ведучого. І ніхто ні копійки не дав – все за рахунок директора. А я знову залишалася з малюком вдома. 

Під час обідньої прогулянки зустріла свою однокласницю Маринку. Купили каву та присіли на лавку. Стільки не бачилися, треба попліткувати!

– А мій Паша працює у фірмі “Сіті-Буд”, може ти чула? 

– Ось це так збіг! Мій Сергій також там, у відділі маркетингу.

– О, то добре. Ну тоді ми з тобою потанцюємо на корпоративі, бо я інших жінок не знаю.

– Тобто? 

– Хіба тобі Сергій не казав? Буде корпоратив у ресторані, ведучий, діджей. Я таку сукню купила. Словом, директор платить за працівника та дружину чи подругу. Ну там дозволяють ще когось взяти з собою на додаткове місце.

На щастя, прокинувся малюк і врятував мене від ганьби. 

– Мені треба бігти! 

– Ну то до зустрічі!

Я ніяково похитала головою. А що мала сказати? Мій чоловік 3 роки обманював за корпоративи? Не хотіла виглядати дурепою в очах Маринки. 

Зайшла додому – а Сергій якраз красується у новому костюмі для корпоративу. Я не витримала такого нахабства та вилила йому на піджак сік з синової пляшечки.

– Ти що робиш? Збожеволіла?

– І як тобі не соромно мені брехати? Я все знаю про корпоратив! Мені Марина розповіла, її чоловік там також працює! 

– Але я хочу відпочити від тебе та сина! Розважитися, а не чути його крити чи твої нарікання!

Такі слова мене образили до сліз. Так, після пологів я поправилася, у мене з’явилося акне та великі розтяжки. Хіба Сергій почав мене соромиться? Невже я йому така огидна? 

Того ж вчора я зібрала речі та поїхала до батьків у село. А чоловік так і пішов без мене на свято. Маринці я сказала, що малюк хворів. Не хочу, щоб вона знала таку правду. 

Майже 3 роки мене чоловік ось так нахабно обманював, дивлячись в очі. І як йому далі довіряти? 

Що ви можете порадити дівчині у такій ситуації? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector