3 способи приготування паленого цукру проти кашлю: карамель, масло і сироп

Ці домашні солодощі ви точно пам’ятаєте ще змалку. Це не тільки смачна, а й дуже корисна річ. Про лікувальні десерти зараз годі й мріяти, а колись це було реальністю. Щоб поностальгувати з користю ми пригадаємо вам три рецепти ваших улюбленого паленого цукру. Здивуйте свою дітвору, тим самим вберігши її від сезонних хвороб. Ніщо не впорається із кашлем краще, ніж саморобні цукрові льодяники! 

На радість багатьом дітям і навіть дорослим такі солодощі дійсно можуть допомогти позбутися кашлю. Науково доведено, що вживання шоколаду при застудах та ГРВІ прискорює процес одужання. Це вам не вигадки діток, які просто втомилися від несмачних ліків. 

Рекомендуємо вам узятися за приготування цього диво-десерту, якщо відчуваєте, що у вас болить голова та німіють кінцівки. Завдяки йому ваш сухий кашель швидше стане вологим та мине цілком. Мокрота почне краще відокремлюватися і швидше виводиться з організму. Та й з болячками в горлі ці льодяники також частково впораються. Один смаколик і скільки користі! 

Смак у цих лікувальних солодощів особливий. Сплутати його з чимось іншим дуже важко. Та й сам процес приготування не такий уже й важкий та клопіткий. Впорається з ним навіть той, хто ніколи в житті не займався подібним. Для цього вам потрібно насипати 3 ст. л. цукру в каструлю (краще взяти емальовану, щоб вариво не пригоріло і не зіпсувало посуд). Поставте місткість плиту і ввімкніть легкий вогонь. Суміш слід постійно помішувати. Цукор повинен розчиниться цілком і набути карамельного кольору. Ще до повного остигання карамелі, вилийте її в попередньо підготовлені чайні ложечки, приставивши до кожної зачищений сірник або дерев’яну шпажку.

Такі солодощі можна коштувати одразу, після повного застигання. Максимальна кількість льодяників на день – 4 штучки.

Тож цей витвір минувшини – неперевершений замінник сучасних сиропів проти кашлю. Засіб із плавленого цукру точно сподобається як дорослим, так і малим.

Пошепки

Особливість наступного рецепта полягає в тому, що вам слід розчини цукор до рідкої маси. Потім розбавити все окропом, ще до застигання. До цього ж розчину влийте сік половини лимона і додайте декілька чайних ложок рідкого меду. Тепер ми продовжуємо варити сироп, доки він за консистенцією не  стане схожим на купований. Приймай такий засіб слід не частіше 3 разів на день.

Наступний рецепт смачного народного засобу полягає в тому, що нам слід розтопити цукор звичним способом. У каструлі і на повільному вогні. До отриманої карамелі додайте 100-150 г вершкового масла. Ретельно перемішай суміш. За консистенцією вона повинна нагадувати пасту. Приймати її можна просто ложками або намазати на хліб. Як вам більше до вподоби. 

Отож, обирайте всій улюблений рецепт і лікуйте кашель. Тримайте ніжки в теплі та дбайте про себе!

Хай щастить! 

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

Куштували колись такі солодощі?

Про які із їхніх корисних властивостей знали?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector