3 стрижки, які не вимагають укладання

Зачіска – це один з основних елементів образу.

Правда, не всі жінки мають достатньо часу вранці на укладання пасм. Щоб мати стильний вигляд достатньо підібрати грамотну стрижку. Стилісти пропонують кілька розкішних варіантів, які виглядають незрівнянно, а часу на укладку практично не вимагають. 

1. Боб

Ця стрижка дуже популярна в цьому сезоні. Вона надзвичайно універсальна та підходить для будь-якого стилю і віку. Правильно виконана стрижка не потребує укладання. Довжина залежить від ваших уподобань, можна доповнити зачіску чубчиком практично будь-якого типу.   

2. Пікс

Таку зачіску обирають відважні жінки, які не бояться підкреслити свою індивідуальність. Тут варто бути обережною, адже ця стрижка повністю відкриває обличчя. Якщо у вас є певні недоліки, то краще їх приховати під іншою зачіскою. Якщо ж ви хочете відкрити обличчя, кращого варіанту годі й шукати. Пікс прекрасно підходить до різних стилів і образів. 

3. Каре

Каре – одна з найпопулярніших жіночих стрижок, яка вже десятиліттями не виходить з моди і залишається актуальною. Можете обирати традиційне каре або одну з сучасних варіацій. Також можна підібрати до неї чубчик. Каре прекрасно виглядає як в прямому, так і хвилястому варіанті. 

Вам подобаються такі варіанти стрижок?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector