3 цікаві задачки для тих, у кого проблеми з математикою

Тренування свого мозку — справа не лише цікава, а й дуже корисна. Особливо це стосується дорослих людей, як би ви не були переконані, що це справа винятково діток, у яких формується світогляд та базові навички. У старшому віці мозок має здатність сповільнювати свою мисленнєву діяльність і без спеціального навантаження він цілком утратить тонус. Розумові здібності починають згасати. Зате допомогти можуть різні головоломки та задачки на уважність. Саме тому ми підготували для вас декілька каверзних завдань.  

Задачі

Пропонуємо вам три прості приклади, які допоможуть знайти числа, заховані за кожним із зображень. 

Отож, гляньте на першу задачку.

Уже здогадалися, що ховається за котиками та мишенятами із сиром?

Якщо так, то хутчіше до другого завдання.

Тут можемо побачити різні напої, що насправді також є певними циферками. Якими? А вгадати це вже ваше завдання.

Якщо і з цим ви впоралися, то переходьте до останнього завдання, яке нагадує нам про новорічні свята. Тож пройміться атмосферою і вирахуйте, які цифри ховаються за зображеннями. 

Розв’язки задач

1. Щоб зрозуміти, яке число ховається за зображенням котика слід знайти квадратний корінь із числа 16 (17 – 1), який дорівнюватиме 4. Звідси число, заховане за мишкою – це квадратний корінь з числа 9 (36/4). У результаті отримуємо 3.

Далі: 4 * 3 * 3x = 72, звідки 3x = 72 / 12 = 6. Це означає, що шматочок сиру дорівнює 6 / 3 = 2. Тому останній приклад виглядає так: 4 – 3 + 2 = 3 .

2. Розв’язавши перший приклад розуміємо, що склянка соку дорівнює 28 / 4 = 7. Тоді за чашкою кави ховається число (17 – 7) / 2 = 5. А за чашкою чаю маємо 9 – 5 = 4. Отож, останній приклад виглядатиме так: 7 + 5 + 4 – 7 = 9.

3. За кожним Дідом Морозом приховано число 30/3=10. Тоді кожна сніжинка дорівнює (20 – 10)/2=5.

Отже, 4 ялинки дорівнюють 21 – 5 = 16. А тому одна ялинка собою замінює 16/4 = 4. Тоді останній приклад виглядає так: 4 + 5 * 10 = 4 + 50 = 54.

Розв’язали всі приклади?

Який видався найскладнішим?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector