30 нових неймовірних варіантів ділового манікюру для кожної красуні

Пора вже забути, що діловий манікюр — це нудно й сумно. Адже всі майстри манікюрною індустрії доклали всіх зусиль, щоб так не думали про діловий манікюр. Адже давним давно вже відомо, що в діловому манікюрі можна і навіть потрібно додавати дизайнерські рішення.

Навіть якщо на роботі немає ніякого строго регламенту з приводу довжини і кольору нігтів, рекомендується дотримуватися класики. Доглянуті руки, короткі нігті і непомітний відтінок манікюру — кращий вибір для дівчат. Довжина повинна бути близько 3-4 мм. Короткі нігті з м’якою формою або плавними краями не заважають роботі і не відволікають оточуючих.

Покриття може бути як глянцевим, так і матовим, все залежить від бажання модниць. А що стосується того, на які відтінки варто звернути увагу, так це можуть бути відтінки і темних кольорів, але в такому випадку дизайн нігтиків повинен бути приглушений і непомітний. Але краще за все звертати увагу на відтінки бежевого і нюдового кольору. Тони виглядають природно і ідеально підходять до будь-яких пальчиків і стриманого образу. Ми підібрали нові образи ділового манікюру.

Нові образи ділового манікюру

Геть усі стереотипи про те, що діловий манікюр — це нудьга!

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: