32 модні стрижки на волосся середньої довжини

Жінка з гарним шикарним волоссям завжди виглядає дивовижно, тому це і стає мрією багатьох модниць. Але ретельний догляд, постійні укладання і дискомфорт в деяких моментах можуть зробити цю мрію не надто зручною. Як же тоді бути ?! Ну явно не потрібно здаватися. Адже існує цілий ряд стрижок на середнє волосся, які можуть бути менш вибагливими в догляді і укладанні, але виглядають не менш шикарно. Тим більше вони завжди в тренді.

Класика завжди вражає!

Існує багато класичних стрижок на таку довжину, які поєднують витонченість і якусь строгість. Так що ці стрижки будуть хороші як раз для охочих сильно не «виходити» за рамки традицій. Однак бажання оригінальності просочилося і сюди теж, тому перукарі намагаються внести в уже звичну класику щось нове. Таким чином боб, каре і інші добре знайомі стрижки можуть приймати нові форми, не “вбиваючи” приємної жіночності і вишуканості класики.

▫▫▫

Також, поєднуючи класичну стрижку з незвичайним мелірування або фарбуванням, можна створити цікавий і оригінальний образ, сильно не «вивалюючись» з стилю. Найважливіше – знайти професіонала, який зможе підібрати ті хитрощі, які зможуть поліпшити зовнішній вигляд, а не навпаки. До речі, звична класика без будь-яких нововведень теж цінується в світі моди.

Стрижки, які не потребують укладок.

Це ще один тренд, якому неможливо не порадіти. Адже укладання вимагають досить багато часу, та й майстерності теж. Але на середнє волосся перукарі створили багато варіантів, які виглядають прекрасно. 

▫▫▫

І до речі, не варто думати, що такі стрижки можуть виявитися нудними і схожими один на одного – зовсім ні. Завдяки складному мистецтву перукарів можна створити оригінальні стрижки, які будуть виглядати стильно і не вимагати складних укладок. Дуже складно описати їх усіх, адже такі стрижки більше інших підвладні особливостям фігури і стилю модниці. А тому і виходять оригінальними і унікальними кожен раз, відрізняючись навіть від схожих.

Модні ознаки стрижок цього сезону.

Неважливо, яка стрижка буде обрана, існує кілька властивостей, які повинні бути присутніми у будь-яких стрижках. Звичайно ж, не всі відразу, а в певних поєднаннях. Хоча деякі повинні бути обов’язково.

По-перше, одним з обов’язкових властивостей є комфорт. На відміну від святкових зачісок щоденні варіанти більше тягнуться до простоти і зручності, як в шкарпетці, так і в догляді. Тим більше, це завжди помітно, коли зачіска викликає дискомфорт господині, «вбиваючи» всю красу і стильність.

▫▫▫

▫▫▫

Пошепки

▫▫▫

▫▫▫

По-друге, важливо, щоб стрижка була оригінальною і асиметричною. Звичайно, існують зачіски, для яких точна симетрія дуже важлива, але інші не люблять бути під копірку. Необов’язково занадто сильно «захоплюватися» асиметрією, але навіть маленька деталь може надати цікаве «звучання».

▫▫▫

По-третє, «грати» з кольором варто завжди! Однотонне волосся може не тільки зробити образ нудним і «тьмяним», а й зіпсувати настрій. А цікаві рішення, безліч технік фарбування і мелірування дозволять цього уникнути. Тут вже вся справа в уяві майстра і смаку клієнтки.

▫▫▫

▫▫▫

▫▫▫

Загалом, стрижки на середнє волосся можуть допомогти в створенні модних і красивих образів. Потрібно просто підібрати зачіску так, щоб вона підкреслювала переваги і приховувала недоліки, а не навпаки. І пам’ятати, що кожен раз стрижка буде унікальною, а значить, не потрібно рівнятися на когось, думаючи, що вийде прямо копія.

Вам сподобалися ці варіанти?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector