35 років по тому: як виглядають зараз дівчата-шестерняшки

Це просто неймовірна сім’я.

Джанет і Грем Уолтон дуже хотіли стати батьками. Правда, таке звичайне для всіх бажання, для них стало справжнім випробовуванням. Джанет не могла завагітніти протягом багатьох років.

Тоді пара вирішила спробувати репродуктивну технологію, яка, на жаль, не дала ніяких результатів. Разом з фахівцями було зроблено 12 спроб і всі вони невдалі. І коли вони вже втратили будь-яку віру та надію,13 спроба стала для них справжнім чудом — Джанет завагітніла.

І от на восьмому місяці вагітності лікарі повідомили, що в Джанет стане матір’ю не для одної дитини, а цілих шести!  

Жінку одразу госпіталізували на збереження, щоб уникнути загрозу викидня, адже така кількість дітей може спричинити непередбачувані обставини. І от 18 листопада 1983 на 31 тижні вагітності Джанет народила шість здорових дівчаток. Ось ці дітки стали першими в світі шестерняшками!

Двох дівчаток після народження помістили ще в інкубатор, оскільки їхні легені не встигли достатньо розвинутися. А в січні 1984 року після того, як лікарі переконалися, що дівчатка здорові і їм нічого не загрожує, їх виписали з лікарні.

Джанет розповідає, що в перший рік життя діток вони з чоловіком взагалі не спали, а в рік їм було потрібно 11 000 підгузок.

Виховувати одразу шестеро дітей — це клопітка праця, нескінченні цикли прання, годування, а згодом школа, уроки, статеве дозрівання ще в 6 дівчаток одночасно.

«Ранні роки життя дівчаток пролетіли непомітно … Єдине про що я шкодую, це те, що не було достатньо часу, щоб відкласти турботи і просто насолодитися життям нашої великої сім’ї», — згадує Джанет.

Попри це батьки обожнювали своїх доньок і жодного разу не шкодували про свій вибір. 

Сьогодні шестерняшки вже дорослі жінки зі своїми сім’ями. 

Скоро й інші дівчатка народять онуків і тоді в них буле величезна сім’я! 

Хіба не вражає?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: