35 років свого життя жінка присвятила ремонту та оформленню власного дому – тепер їй заздрять усі!

Власний дім наша сьогоднішня героїня купила у 1979 році. Оскільки дівчина закінчила художню школу і займалася дизайном приміщень, тож вирішила, що кращого спеціаліста, ніж вона, для оформлення свого ж будинку годі й шукати.

Заради втілення своєї мрії жінка пожертвувала 35 років власного життя. Саме за цей час їй вдалося перетворити звичайну заміську хатинку на витвір мистецтва.

Сусіди нашої героїні називають її домівку «Будинком вовка». І зробили вони це не просто так. На фасаді будинку і справді зображений цей звір, а сам дім давно уже став місцем для екскурсій. Про нього і його власницю навіть знімали репортажі для телебачення. А завдяки Інтернету, про фантастичну будівлю уже знає цілий світ. 

Коли потрапляєш у будинок, то все нутро одразу ж проймає дивне відчуття казковості. Ти ніби потрапляєш у зачарований ліс. 

А найбільше дивує те, що все у цьому домі зроблене руками звичайної жінки.

Матеріал для своїх робіт вона часто знаходила просто під ногами. Тож на такий ремонт у неї пішла мінімальна сума. Основними матеріалами стали: камені, гілки, каштани – усе, чим багата наша природа. 

Навіть меблі у цьому будинку покриті фресками із цегли та каменю. А в одній із кімнат мозаїка і взагалі нагадує лісову гущавину.

Є в домі навіть каскадний водоспад. Правда, намальований… А на задньому дворі жінка встановила скульптури тварин, які зробила власноруч. Але найбільше вона пишається дверною аркою, яку  прикрасила справжніми мінералами. 

Зараз художниця зізнається: роки її праці не були марними.

Три роки тому жінка нарешті вирішила піти на пенсію. Зараз вона планує продати витвір свого мистецтва, а на отримані кошти переїхати ближче до моря. Поки що сума за «Будинок вовка» становить 150 тисяч доларів, але, як зазначає сама господиня, це точно не кінцева ціна. 

Як вам такий інтер’єр?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector