4 головних правила любові, які ще жодного разу не підводили

Любов – це не універсальне почуття, у кожного воно проявляється по-іншому, але потрібно знати основні правила, щоб не допустити помилку й не розчаровуватися. 

Не можна змусити іншу людину полюбити вас

Почуття або виникають, або ні, ніхто не зобов’язаний відповідати взаємність та кохання. Адже не можна примусити когось кохати. Просто уявіть себе на місці цієї людини: ви теж не зможете когось покохати тільки через те, що хтось відчуває до вас любов. Поважайте почуття один одного, і не користуйтеся ними у власних інтересах.

Якщо ви прагнете, щоб вас покохали, працюйте над собою, розвивайтеся, не сидіть на місці, а тоді людина, любові якої ви домагаєтеся – чоловік, жінка, бабуся, дідусь, учитель, – сама вирішить, чи заслуговуєте ви на її почуття.

Якщо вас люблять, то ви це обов’язково відчуєте

Кохання не можливо не помітити. Людина, яка відчуває до вас теплі й ніжні емоції, буде й відповідно поводитися. Вона намагатиметься проводити з вами максимальну кількість часу, висловлюватиме турботу, намагатиметься виконати всі ваші бажання. Таку увагу просто важко не помітити.

Однак якщо хтось уникає з вами зустрічі, не прагне до спілкування й шукає різноманітні відмовки – швидше за все цій людині на вас абсолютно байдуже. Не придумуйте виправдань такому поводженню, а навчіться тверезо оцінювати ситуацію. 

Щоб полюбити іншого, потрібно спочатку полюбити себе

Це аксіома – людина зможе покохати іншого лише в тому випаду, якщо полюбить себе. І тут йдеться не про егоїзм, гординю та інші пороки. Просто ви маєте навчитися приймати себе такими, як ви є, поважаєте свої бажання й думки, й ніколи не зраджуєте своїм принципам. Любов до себе дозволяє зберегти обличчя і поступати красиво в будь-якій ситуації.

Лише тоді ви зможете приймати партнера таким, як він є, й будете ставитися до нього з любов’ю і повагою. Ті люди, які цінують себе, не будуть витрачати свій час на те, щоб закохати когось в себе, а ще вони завжди думають про почуття інших і не будуть примушувати робить щось проти волі заради стосунків.  

Якщо вас розлюбили, не потрібно намагатися втримати людину

Дуже часто люди допускають цієї помилки. Істина жорстка: людина не зобов’язана кохати вас вічно, почуття з часом можуть розчинитися, і на це не впливає народження трьох дітей чи автомобіль в подарунок. Якщо почуття пройшли – найкраще відпустити й поставити крапку. Найгірше, що може бути, це утримувати поруч з собою байдужу людину, нав’язуючи йому себе, як мішок з картоплею.

Любіть себе й поважайте свій час.

Що б Ви ще додали до цих правил?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: