4-ка трендових зачісок, які в буквальному сенсі повернулися з минулого

Мода є циклічною, тому тренди час від часу повторюються.

Все нове, це добре забуте старе. Це стосується не лише одягу, а й зачісок. Зверніть увагу на ці стрижки, які знову в тренді. 

Каре з косим проділом

Це каре було дуже популярним ще в 1950-х роках. Варіант такої зачіски є простим, але водночас оригінальним. Вона ідеально підходить до образів у стилі гранж. Модниці використовують аксесуари, щоб створити певний розкутий образ. 

Коротка довжина

Модниці рідко обирають цей варіант зачіски, адже він є дуже екстравагантний. Потрібно бути дуже відважною, щоб обрати таку стрижку. Проте ця зачіска може створити неперевершений та незабутній образ. 

Анархічні кучері

Зараз основне в зачісках – легкість та невимушеність. Це ідеально демонструє зачіска з вільних кучерів. Легка недбалість додає певної загадковості та романтичності образу. Бути невимушеною та милою – справжній тренд. 

Високі, об’ємні зачіски

Сьогодні знову в моді високе начісування. Цю тенденцію найкраще використовувати для вечірніх образів. Для об’єму використовують локони різних розмірів. 

Нова зачіска – це чудовий експеримент, який може значно підвищити самооцінку. Придивіться до нових варіантів знайомих рішень, які знову виглядають стильно і дозволяють щодня змінюватися.

Ви часто змінюєте зачіску?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector