4 кращі стрижки для тонкого і рідкого волосся

Щоб мати гарний та стильний вигляд необхідно слідкувати за власним волоссям.

Гарна зачіска – це важливий атрибут вдалого образу. Правда, мати гарне, блискуче волосся вдається далеко не всім. Особливо, якщо за структурою вони тонкі та рідкі. Але за допомогою правильної стрижки ви можете вдало приховати ці недоліки. 

Така стрижка допоможе приховати недоліки, підкреслити достоїнства.

1. Боб з рівним зрізом

Боб – це тренд, який знайшов рідкісну стабільність в мінливому світі моди, в кожному сезоні демонструє новинки акцентів, техніки, незмінно викликаючи інтерес і юних клієнток, і стильних дам. Цю зачіску легко укладати в домашніх умовах, а волосся буде пишним та густим. 

2. Пікс

Ця зачіска має дуже жіночний вигляд. Вона надасть густини навіть найтоншому волоссю. Головною її особливістю є те, що вона підходить жінкам будь-якого віку. 

3. Каскад

Каскадний ефект прекрасний вибір. Верхні пасма повинні бути значно коротшими – це допоможе легко підняти їх за допомогою круглого гребінця, створивши ілюзію пишної шевелюри.

4. Видовжене каре знову в моді

Довге каре буде актуальним ще довгий час. Це дуже практична зачіска, оскільки волосся можна заколювати та зав’язувати.  Відсутні всі клопоти, які зазвичай приносить довге волосся.

Будьте красиві!

Вам подобаються такі зачіски?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector