4 легкі способи зберігати часник свіжим цілий рік

Здається, що в українській кухні не існує жодної страви, до якої б не додавали часнику. Ще наші пращури вважали, що рослина також володіє лікувальною силою. 

Однак, як потрібно його правильно зберігати? Буває, купиш у магазині свіжі голівки, покладеш у холодильник – а на ранок вони вже тьмяні, гнилі та відправляються до смітника. Тому моя бабуся розповіла мені декілька корисних порад. 

1. Припалити корінці сірниками або потримати декілька секунд над конфоркою. Тоді він не буде проростати та зберігатиметься довго.

2. Закопали в сіль. Для цього потрібно дістати трилітрову банку та по черзі насипати сіль та викладати часник. Також її можна замінити тирсою, борошном, зерном та іншими крупами, які не будуть пропускати вологу. 

3. Розплавити парафін. Просто розтопіть його над конфоркою та обмокайте часник. Так весь сік та корисні речовини зберігатимуться в середині, немов “у консервації”.

4. Підвісити у темному місці. Ще з давніх часів наші бабусі користувалися таким методом – “заплітали” часник у косу (перев’язували все ниткою) та залишали висіти у погребі чи на горищі, куди не потрапляло денне світло. 

Тому кожна хороша господиня повинна дослухатися до таких порад та спробувати хоча б один спосіб. Повірте, вони точно допоможуть! 

А які ви знаєте дієві поради? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector