4 поради, які допоможуть легко вирішувати негаразди у вашому житті

У житті трапляються будь-які ситуації. І найголовніше – це мати вміння, аби правильно їх вирішувати. Звісно, це можливо тільки тоді, коли за спиною у нас є великий досвід. 

Тому ми пропонуємо 4 історії, які навчать вас мудрості:

Фотограф та вечеря:

Один фотограф прийшов до жінки на вечерю. Вона, подивившись його фотографії, вигукнула:

– Які у вас чудові фотографії! Напевно, у вас дуже хороший фотоапарат?

Фотограф промовчав. Але, йдучи, сказав “Спасибі, вечеря була дуже смачним. Напевно, у вас дуже хороші каструлі”.

Жаба та каструлі: 

Уявімо ситуацію: що буде, якщо кинути жабу в каструлю з гарячою водою? А якщо зробити навпаки: жабу покласти в каструлю з холодною водою, поставити на плиту і поступово нагрівати?

Жаба розслабиться. Вона, звичайно, помітить, що стає тепліше, але подумає: “Трошки зайвого тепла не зашкодить”. А закінчиться все тим, що вона звариться.

Багато що в житті накопичується поступово. Особливо борги, зайва вага і погане здоров’я. Не можна недооцінювати дрібниці.

Пошепки

Як знайти ідеальну людину:

Колись ти зрозумієш, що бувають люди, які ніколи не зраджують, але для цього доведеться пізнати багато зрад.

Колись ти зрозумієш, що зовнішній блиск – ніщо в порівнянні з внутрішньою красою. Тому що все, що зовні – це до першого дощу. Те, що всередині – горить завжди. Нехай навіть воно згасло до ледве-видного вугілля. Але, досить скласти губи трубочкою і ніжно подути – вогонь поступово розгориться і зігріє тебе.

Колись ти зрозумієш, що більшість формул і афоризмів, яких ти нахапався в навколишньому світі – порожні, нехай і красиві, звичайний набір слів – не більше. Важливі лише ті істини, до яких ти сам дійшов.

Колись ти зрозумієш, що доброта, ніжність і турбота – це прояв внутрішньої сили, а не слабкості.

Як правильно приймати подарунки: 

Щоб збільшити приплив доходів в своєму житті, дуже важливо навчитися приймати. Ми отримємо стільки ж, скільки віддаємо, отже, і віддавати повинні стільки ж, скільки отримуємо. Цей важливий момент багато хто не бере до уваги. Тим часом навчитися приймати не так легко, як здається. Ретельно проаналізуйте свою реакцію на компліменти. Вмійте їх приймати, оскільки з їхньою допомогою людина реалізує свій шанс щось віддати.

Уміння легко приймати все, що вам дається, допоможе вам забезпечити себе усім необхідним. Не відмовляйтеся, коли вам пропонують щось хороше. Якщо вам підносять подарунок, прийміть його і просто подякуйте. Якщо в ресторані хтось інший хоче оплатити рахунок, не сперечайтеся. Скажіть «спасибі» і дозвольте людині зробити цей жест «віддання».

Позбавтеся від неправильних суджень з приводу подарунків. Забудьте про те, що вони роблять вас вразливим або зобов’язаним. Якщо вам дарують те, що вам не подобається або не потрібно, віддайте подарунок тому, кого він більше обрадує. В цьому випадку виграють всі. Відмовляючись від подарунка, ви блокуєте потік достатку не тільки в своєму житті, але і в житті дарувальника. Коли ви самі робите подарунок, хіба вам не хочеться, щоб його прийняли?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector