4 правила прибирання, які зекономлять вам час та енергію! Тепер у мене море вільного часу на відпочинок, а не миття

Для мене прибирання – це жах. От субота, вихідний день, хочемо якось весело та корисно провести час. Але постійно треба витирати пилюку, пилососити, закидати одяг у прання, прасувати… Ось так і вихідні пролітають швидко. 

Але і жити в безладі не хочеться. Тому на допомогу прийшла моя свекруха. Вона роками працювала в Італії хатньою працівницею. І казала, що там, у багатих сеньйорів, вона прибирала від сили 2 години! 

Ось її золоті правила у прибиранні. До речі такими методами користуються всі робітниці закордоном

Ховати взуття одразу після прогулянки. 

Не забувайте що з вулиці ми приносимо бруд, мікроби, грязюку, пісок, пилюку. Тому рекомендую одразу мити взуття, аби знищити всіх тих шкідників та складати у шафу. Адже той бруд може розноситися по цілій квартирі та осідати на поверхні. Не забувайте, що пилюка здатна викликати алергію та шкодить нашому організму. 

Витирати пилюку спеціальним саморобним засобом. 

Я зазвичай прибирала пил тільки вологою ганчіркою. Однак, свекруха дала мені чудодійний рецепт спеціального “поліролю”. Завдяки йому пилюка довго не осідає на поверхні. 

Пошепки

Нам потрібно 1 стакан гарячої води та 1 чайну ложку лимонного соку та 1 чайну ложку олії (я беру звичайну оливкову). Змочіть ганчірку в цій водичці та ретельно витріть поверхні. Такий поліроль створює ефект плівки та пилюка не зможе довго осідати чи прилипати до поверхні. Ну і плюс – воно створює гарний, глянцевий ефект і меблі виблискують наче нові. 

Викиньте непотріб. 

Рекомендую провести ретельну ревізію. У кожної є багато речей “ну знадобиться точно”. Але я дотримуюся правила – якщо за тиждень не скористалася, то воно відправляється на смітник. По-перше, це зекономить мені місце у шафі чи на полиці. По-друге, на ній не накопичується зайва пилюка. І врешті-решт, ця річ може нести в собі погану енергетику та нести тільки біду в родину. 

Не несіть одяг сушитися. 

Всі ми після прання виносимо одяг на балкон чи на батареї, аби воно висушилося. Однак, воно може там днями лежати. Тому я раджу всім одразу після того, як одяг вже не мокрий, діставати праску чи відпарювач. 

До речі, краще прасувати не сухий одяг, а такий вологий. Воно буде краще лягати на тілі та не втратить форму. 

А які у Вас є секретики прибирання? Діліться у коментарях! 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector