4 слова, які здатні зберегти ваш шлюб, кар’єру і навіть життя

Ці 4 слова здатні врятувати шлюб і не тільки.

Ми з сім’єю відправилися на море, але трапилося так, що я застудився. І весь відпочинок для мене був уже не таким приємним, як хотілося. Біля нашого готелю був чудовий пляж з похилим заходом в море, баром та шезлонгами. 

Але моїй дружині захотілося відвідати інший, дикий пляж, оскільки там, з розповіді місцевих, багато коралових рифів з чудовими рибками. Я не хотів туди, оскільки дорога на цей пляж займає 15 хвилин під палючим сонцем! Й ніякої інфраструктури, а до готелю іти стільки!

Ми прийшли на місце, і моя дружина була в захваті. Навіть знайшла мені місце в тіні під деревами. Дійсно вид був чарівний, але, через відсутність комфорту й погане самопочуття, я не проявляв ентузіазму. І чим більше я порівнював цей пляж з попереднім, тим сильніше погіршувався настрій.

З кожною хвилиною і посмішкою на її обличчі, мені все більше хотілося поскаржитися й спитати:

«Чому ми не могли просто піти на колишнє місце?».

А потім я згадав прості слова, які вже неодноразово рятували мої відносини:

Не погоджуйся, але приймай.

Ця фраза була введена в обіг в 1980-х роках і активно популяризувалась компаніями Intel і Amazon. Це принцип управління, який передбачає здорове обговорення і висловлювання заперечень в ході процесу прийняття рішень, але при цьому вимагає від сторін повної підтримки прийнятого раніше рішення.

В одному зі своїх звернень до акціонерів засновник компанії Amazon Джефф Безос описав цей принцип наступним чином:

«Ця фраза дозволяє заощадити багато часу. Якщо, не дивлячись на відсутність консенсусу, ви в чомусь впевнені, скажіть: «Слухай, я знаю, що у нас різні погляди на це питання, але давай ризикнемо. Просто погодься зі мною, але можеш залишитися при своїй думці ».

Пошепки

Людина, яка мислить схожим чином демонструє світу свою емоційну інтелектуальність.

Дотримуючись цього слогану, ви полегшите собі життя та життя оточуючих. Наприклад, я б зміг продовжувати своє ниття дружині, щоб значно погіршило обстановку, але нічого б не змінило, адже ми вже прийшли на цей пляж.

Тому я зробив в точності до навпаки. Пошукав в новому пляжі всі його переваги та наголосив на них дружині: «Люба, вода просто чудова. Ми за все життя ще не бачили стільки риб. А краєвид дійсно приголомшливий! ».

«Знаю, — захоплено заявила вона. – Хіба це не чудово? ».

Побачивши щасливі лиця дружини й дітей, я заспокоївся і ми чудово провели час.

Не погоджуйся, але приймай.

Цей вислів також може врятувати вам життя. Адже ваше здоров’я на пряму залежить від відносин з близькими.

Професор психіатрії в Медичній школі Гарварда Роберт Уолдінгер запевняє: «Найдивовижніше відкриття пов’язане з тим, що наші відносини й те, наскільки ми в них щасливі, мають величезний вплив на стан нашого здоров’я. Піклуватися про власне тіло дуже важливо, але робота над відносинами теж є формою турботи про себе ».

Отже, щоб бути здоровими й щасливими — налагодьте відносини зі своїми близькими. І в цьому вам допоможуть ці 4 слова. В моменти, коли компроміс неможливий, але не хочеться починати сварку, запитай себе: «Чи можу я, не погоджуючись, прийняти це?». Якщо так, то покажіть своєму партнерові готовність зробити це, і він відповість вам взаємністю.

На власному прикладі я переконався на скільки дієвим є такий спосіб мислення.

Чи важко Ви ідете на компроміс?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector