4 способи, як зробити зону бікіні ідеально гладкою надовго

Питання позбавлення від непотрібного волосся турбує кожну жінку. Деякі вибирають хворобливі, але ефективні способи епіляції, інші вважають за краще гоління. Але не завжди ці способи гарантують гладку шкіру. Ми вирішили розповісти про декілька способів позбавлення від волосся в зоні бікіні. Впевнені, що один з них точно вам підійде.

Шугаринг

Це один з найбільш безпечних способів видалення волосся, адже цукор має протимікробні властивості, а значить ви можете забути про подразнення і врослі волоски. Правда буде боляче так само, як і з воском.

Епіляція воском

Ця болюча процедура поширена по всьому світу. Мінімальні больові відчуття викликає гарячий віск, оскільки він розкриває пори. Регулярна воскова епіляція зменшує кількість волосся і робить його тоншим. Мінус такої епіляції — можливе вростання волосся в шкіру.

Видалення Біосмол

У порівнянні з воском Біосмол більш еластична і не липне до шкіри, вона лише обволікає волоски, не ушкоджуючи при цьому шкіру. Медова смола не дасть волоскам вирости дуже швидко, однак волоски можуть врости в шкіру, можливе подразнення і лущення.

Лазерна епіляція

Це найбільш безболісний і безпечний спосіб довготривалого видалення волосся. Необхідно пройти курс з 10-12 сеансів епіляції, а після відвідування фахівця приблизно 2 рази на рік і гладка зона бікіні вам забезпечена.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: