4 способи, якими з легкістю можна відчистити жир та бруд на ручках кухонної плити  

Тестувала кожен з цих методів  із впевненістю можу сказати – дієві! Це, мабуть, не тільки мене бісило постійно відтирати ручки у плиті дротиком? Є дещо простіше…

Спосіб 1

Вам знадобляться:

нашатирно-анісові краплі

ватні палички

стара зубна щітка

Нашатирно-анісові краплі дозволяють очистити будь-яке жирне забруднення. При цьому краплі безпечні для здоров’я, тому одягати захисну маску під час прибирання не потрібно. Якщо у вас чутлива шкіра рук, радимо користуватися рукавичками.

 

Вмочіть ватну паличку в краплі і нанесіть засіб на забруднені місця. Не забудь пройтися по кутах та швах, адже там найсильніше накопичується жир.

Якщо забруднення дуже сильне і не сходить одразу, капніть на нього ще трохи крапель та потріть зубною щіткою. Тоді протріть ручки чистою вологою ганчіркою.

Спосіб 2

Нашатирний спирт також здатний очищати поверхні. Щоправда, у чистому вигляді нашатир пахне дуже сильно, тому під час збирання потрібно відчинити вікно. Можете скористатися захисною маскою чи респіратором. У роботі з нашатирем рукавички слід використовувати обов’язково.

Розчиніть нашатирний спирт із водою у рівній пропорції. Візьміть шматок вати, змочіть в нашатирному розчині і покладіть на ручки. Залиште ручки на кілька хвилин у такому вигляді. Потім протріть ручки вологою ганчіркою. Сильне забруднення можна потерти щіткою або твердою губкою.

Спосіб 3

Звісно, сода. Куди ж без неї? 

Змочіть стару зубну щітку водою, вмочіть в соду і нанесіть на забруднені ділянки. Втирайте у ручки кілька хвилин. Особливу увагу приділіть стикам, швам та кутам. Потріть щіткою чи дротиком. Змийте чистою водою.

Спосіб 4

Ще один популярний домашній засіб від жиру – гірчичний порошок. Крім того, що він чудово очищає поверхні від жиру, він ще й дезінфікує їх.

Візьміть 200 мл гарячої води, додайте 1 ст. л. порошку гірчиці та розмішайте. Повинна утворитись однорідна маса. Нанесіть цей засіб на ручки та залиште на 10 хвилин. Тоді змийте чистою водою.

Якщо у вас жир, що в’ївся і погано відмивається, може змішати гірчицю зі содою – буде подвійний ефект.

А взагалі, рекомендую протирати ручки в плиті після кожного приготування їжі, тоді вони довше залишатимуться чистими!

А як часто ви миєте ручки у кухонній плиті?

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector