4 стрижки, які часто вибирають розкішні та успішні жінки

В успішної жінки все в порядку не тільки в голові, але і на голові. Кількість симпатичних коротких стрижок для жінок сила-силенна, і більшість з них неймовірно прекрасні і універсальні, але не у всіх є сміливість мати справу з коротким волоссям. Існує думка, що коротке волосся призначене тільки для сміливих жінок.

Довірся нам і подивися нашу добірку з 4 варіантів короткої стрижки для успішних жінок!

1. Стрижка Піксі

На першому місці серед модних стрижок стоїть Піксі. Піксі — це стрижка, яка підкреслює ідеальні риси обличчя, що створює образ чудової жінки. Укладати стрижку не важко. Попри те, що волосся коротке, різноманітність укладок вражає. Можна створити як романтичний, витончений образ, так і повсякденно діловий. Піксі підходить як молодим дівчатам, так і жінкам постарше, підкреслюючи їх елегантність.

2. Розкішне каре 

На другому місці після Піксі в модних трендах знаходиться каре. Яку б варіацію не обрали б представниці прекрасної статі, каре завжди виглядає дуже жіночно. Укладка також може бути різною. Можна зробити легкі хвилясті локони, а можна витягнути праскою. Який би спосіб укладання ви не вибрали, він створить образ ніжної і неповторної натури.

3. Стильний Боб-каре

Геометрична стрижка, яка поєднує в собі дві форми зачіски — боб і каре — дуже популярна серед жінок, націлених на результат. Через строгості форм створюється образ цілеспрямованої жінки, який, втім, підтверджується і характером власниці такої зачіски. Одна з головних переваг — волосся майже не потрібно укладати, що економить багато часу.

4. Витончена Асиметрія

Ця стрижка — універсальне рішення, оскільки підходить майже для будь-якого овалу обличчя і типу зовнішності. Основна перевага такої зачіски в тому, що вона візуально «відкриває» обличчя і робить його риси більш виразними.

Стрижка з асиметрією — підкреслює індивідуальність і користується великою популярністю серед голлівудських зірок. Довжина стрижки також може бути різною, залежно від уподобань. 

А які стрижки подобаються вам? Поділіться в коментарях!

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: