4 типажі жінки, які Крістіан Діор вважав недоглянутими і нежіночими

Цей чоловік став справжньою легендою двадцятого століття. Він — відомий модельєр, який допомагав власним брендом людям покращити свій зовнішній вигляд своїм. 

Пройшли десятиліття, а цей бренд і надалі користується неймовірною популярністю. Діор — це не лише розкішний одяг, а й аксесуари та парфуми. А ще цей чоловік у свій час наголосив на 4 типаж жінок, які завжди мають недоглянутий вигляд.

Жінка з брудною головою.

Як і Коко Шанель, Крістіан Діор вважав, що найгірше, що псує образ жінки — це брудна голова. Ні в якому разі не можна дозволяти собі виходити в громадські місця з брудним волоссям. Це просто неповага до себе і оточення. Леді має бути охайною у всьому.  

Жіночність

Жіночність — це основне, що повинна підкреслювати жінка у своїй зовнішності. І це має бути продемонстровано не лише в одязі, а й манері спілкування, поведінці. Навіть якщо на жінці буде одягнуте елегантне плаття, вона не буде жіночною, якщо її поведінка буде вульгарною і не культурною. Найгіршим для жінки є вживання ненормативної лексики. 

Одяг за розміром

Крістіан Діор вважав, що жінка втрачає свою витонченість, якщо одягається неправильно. Зокрема зовнішній вигляд псує одяг не за розміром, який погано сидить на фігурі. А ще здешевлює образ одяг з неякісної тканини чи пошитий за поганими лекалами. Одяг повинен ідеально підкреслювати фігуру жінки та приховувати її недоліки.

Туфлі

Крістіан Діор говорив: «Справжній доказ елегантності дами — те, що одягнуте на її ноги». Найголовнішим атрибутом жінки є її взуття. Доглянута жінка завжди ретельно обирає цей предмет гардеробу. Якщо жінка постійно в кросівках, то вона своїми руками перетворює себе в недоглянуту та не жіночну.

Ви погоджуєтеся з думкою Крістіана Діора?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: