4 види стрижок, які вибирають розкішні жінки

Зачіска – це чудовий метод приховати власні недоліки та підкреслити переваги. Обирати стрижку слід ретельно, оскільки вона може як покращити, так і зіпсувати зовнішній вигляд. Важливо враховувати тип обличчя, риси, пропорції, а ще – власний стиль.

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами стрижками, які зазвичай обирають впевнені в собі та багаті жінки. Саме за допомогою таких зачісок можна підкреслити свій статус, й стати дійсно елегантною панянкою.

Ультрамодний Пікс

Часто жінки обирають саме цю зачіску, оскільки вона не вимагає багато часу на укладку, при цьому можна використовувати і для ділового, і для зухвалого, і для романтичного стилю. Ви можете обирати і коротку, і середню довжину. Зверніть увагу на те, що короткі зачіски відкривають шию, тому тут треба бути обережними.

Каре – стрижка розкішнішої дами

Каре – це беззаперечна класика, яка до вподоби багатьом жінкам. До того ж зараз існує багато видів цієї стрижки, зокрема подовжене, рване, філірування. Для ділового стилю можна обирати пряме каре, а якщо ви хочете створити романтичний образ, то просто накрутіть легкі локони. 

 

Боб-каре – писк моди

Ультрамодною вважається каре, яке при цьому має в собі перехід з укороченої потилиці до подовжених пасм спереду. Так ви зробите зачіску об’ємною, до того ж її можна обирати на будь-який тип волосся. Жінки з такою зачіскою виглядають не тільки дуже багато, але і стильно.

Асиметричні стрижки

У цій стрижці завжди відсутня симетрія. Не важливо, на яку довжину волосся вона зроблена. Найголовніше правило – це різна довжина пасм та ваша фантазія. За допомогою такої стрижки, ви зможете легко підкреслити свою індивідуальність, а також без жодних зусиль створите оригінальний та неповторний образ, який можна за бажанням змінювати з повсякденного до авангардного.

Вам подобаються ці зачіски?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector