4 засоби, які допоможуть позбутися неприємного запаху у взутті

У мене є одна проблема – неприємний запах у взутті. Особливо це стосується моїх спортивних кросівок. Після кожного тренування їх прати точно не варіант, адже так затреться колір, підошва зіпсується. Ну і я не мільйонер, щоб витрачати шалені гроші на спеціальні спреї чи пральний порошок або ж віддавати у хімчистку. 

А моя мама фанатка народних методів. Спершу я посміялася з її “пропозиції”, але вирішила перевірити. І просто не повірила своєму носові – запах зник (ні, це не корона) та не чути поту! 

І ось які засоби порекомендувала моя мама:

1. Цитрусові:

Після очищення апельсину чи лимону не поспішайте викидати шкірку до смітника. Краще запхайте на ніч до взуття. Воно допоможе нейтралізувати неприємний запах поту. 

2. Сода:

Це чудовий натуральний абсорбент. Я насипаю по чайній ложці на устілку та залишаю на ніч. Потім обережно витрушую залишки до смітника. Ну також вона допомагає відчистити підошву від бруду, особливо, якщо у вас білі кросівки. 

3. Тальк:

Він також працює за схожим принципом, як сода. Тільки ще й додатково поглинає зайву вологу. Тому після рясного дощу я засипаю тальк на устілку. А під час тренування ще додатково натираю стопи тальком, щоб не виділявся неприємний запах. Він продається у всіх аптеках та коштує копійки. 

4. Ефірна олійка:

Таким методом я користуюся для профілактики – додаю декілька капель чайного дерева на язичок, підносок та п’ятку. До речі, така олія має ще й хороший антибактеріальний ефект та знищує грибок або ж інші захворювання. А ще дуже допомагає олія лаванди або ж шавлії. 

І тепер я дослухаюся до поради матусі. Адже такі засоби економлять мені час, гроші та зайві нерви. Тому пропоную вам також провести такі експерименти. 

А ви знали про такі засоби? Можливо, у вас є свої методи? Вони вам допомагають? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector